Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

vron

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. Ale teraz jest za bardzo automatyczny i wodoszczelny Jestem za buławami na deklu i "nijakością" czyli oszczednością.
 2. Dekiel jest mi, prawdę mówiąc, obojętny. Moim zdaniem kolorystyka i l'armee... wystarczy do identyfikacji okoliczności.
 3. Ostatni render ma w sobie "coś". Zrezygnowałbym jednak z buław, napisu VC, wodoszczelności i info nt. mechanizmu. Logo w zupełności wystarczy. Ewentualnie wodoszczelność i automat wg koncepcji janekp.
 4. Koncepcja przesunęła się ze "100 lat niepodległości" w kierunku setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Uwaga na marginesie, po prostu zauważyłem, że pomysły idą jednak w takim kierunku.
 5. Odpadła, kupilem nową. Ale nie wiem czego użyć do trwałego umocowania na miejscu. Jakieś sugestie?
 6. Ale marsz w kierunku abstrakcyjnych skojarzeń to też nie jest rozwiązanie.
 7. Nie porywa. Przede wszystkim na tarczy nie widzę tych 100 lat niepodległości. Nie rób smutnego zegarka z krwi, potu i znoju. Masz visa, który nawiązuje do wojny.
 8. IMO jednak zbyt agresywny do Formmeistera. Wydaje mi się, że w tym wypadku albo ciemny kolor kryjący fakturę (ale wolałbym coś jasnego), albo jasny kolor, ale w minimalistycznym stylu. Oryginalny pasek ma przeszycie, ale w kolorze paska, a więc dyskretne. Pattini, któremu się przyglądałem miał pojedyncze przeszycie na środku. Z ekstrawagancji, które mi pasują do tego zegarka znalazłem tylko jasny brąz podpalany na brzegach. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 9. Zieleń odpada, bo ja zieleni nie noszę
 10. 20 mm. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 11. Budżet: do ok. 100 zł. Chętnie mniej Co do reszty: gdybym to wszystko wiedział to pewnie miałbym już ten pasek, ale postaram się Chyba gładki, bo boję się, że faktura nie zagra z bauhausową tarczą. Szycie raczej białe, ale nienachalne. Na razie przyglądam się http://pattini.pl/pl/p/PASEK-DO-ZEGARKA-mod.59-MODYFIKACJA/210 w kolorze B2 lub P, ale chyba się nie zdecyduję ze względu na jego grubość (4 mm). Edit: Szerokość paska: 20 mm.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.