Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

38mln

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Do kogo się udać z skx-em który gubi rezerwę chodu i oszukuje po parę minut na dobę? Jak nim ruszam to coś jest nie tak. Najlepiej w centrum/powiślu no i oczywiście w miarę tanio.
 2. Hej, dziś zauważyłem że w moim skx-sie wskazówka godzinowa źle jest ustawiona. Zegarek pracuje ok ale powiedzmy o godz.6 żeby wskazówka godzinowa była idealnie na środku minutowa musi być na 56minucie, Jak minutowa jest na 12 godzinie to godzinowa trochę w lewo i widać tą białą kreseczkę nad lumą, analogicznie w innych konfiguracjach przy pełnych godzinach. Co jest tego przyczyną? Ile wynosi koszt naprawy?
 3. 38mln

  Diver 1500zł

  nie przepadam za żółwiami coś nie tak jest z tym kształtem
 4. Co byście wybrali w takim budżecie? Wiadomo skx, ale co jeszcze? e@ może bardziej sprecyzuję: - raczej płynne przejście do uszu(żółwie mi się nie podobają) - czarna tarcza, czarny bezel - automat - data, nie koniecznie z dniem tygodnia - indeksy kółka/kreski, cyfry raczej mi nie odpowiadają używane też wchodzą w grę ch.ward trident mi się podoba ale raczej nie mieści się w budżecie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.