Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mroovkoyad

Użytkownik
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Fossil to też firma ciuchowa. Skoro piszesz, że jesteś "zieloniutki" w temacie zegarków, to polecę ci nie spieszyć z zakupem. Pamiętam, że ja ja zaczynałem interesować się zegarkami, to też bardzo mnie pociągały takie "komunijne" zegarki z masą nikomu niepotrzebnych wodotrysków. Dzisiaj cieszę się, że najpierw trochę rozeznałem się w temacie, a nie rzuciłem się na modele, które dzisiaj uważam za odpustowe. Zapoznaj się z ofertą różnych producentów, poczytaj trochę o zegarkach. Świat zegarków jest znacznie szerszy i głębszy niż ci się wydaje w tej chwili.
 2. 1. Seiko 2. Orient 3. Citizen 4. Grand Seiko 5. Casio 6. G. Gerlach 7. Seagull 8. Parnis 9. Timex 10. Junghans
 3. Nie tylko zagranie pod publikę. Będąc w czołówce osób decydujących o losach świata, ma się znacznie ciekawsze zabawki niż jakieś tam zegareczki.
 4. W tym budżecie można już kupić dobre zegarki firm zegarkowych.
 5. Chodzi mi o zwykłą wersję pomarańczową. Najchętniej na bransolecie, acz niekoniecznie.
 6. Czy ktoś miał styczność z Seiko STP017 lub STP019?
 7. No właśnie te prostsze G jak seria 5600 mogą być. Staram się teraz połapać w ich wariantach.
 8. Cześć. Naszła mnie ochota na zegarek elektroniczny. Problem w tym, że sam za bardzo nie wiem czego chcę, więc mam nadzieję, że pomożecie mi skierować poszukiwania na właściwe tory. Opiszę pokrótce co mi się podoba, a co nie: - Podobają mi się zegarki elektroniczne w stylu vintage (np Casio b640w), ale rażą mnie ich plastikowe koperty i rachityczne diodowe podświetlenie. - Większość G-Shocków i Protreków odrzuca mnie pretensjonalnym wyglądem (stylistyka typu Centrum Dowodzenia Światem). G-Shocki analogowo-cyfrowe powodują u mnie ból oczu większy niż wynalazki marki Diesel. Dlatego z tych serii biorę pod uwagę tylko te prostsze, bardziej stonowane modele. - Mile widzianą funkcją byłaby możliwość zapisu krótkich informacji typu numery telefonów (to się chyba nazywa "telememo"). - Nie musi być Casio. - Chętnie przyjrzę się wszelkim nietypowym wynalazkom typu Timex WS4. - Pożądany wyświetlacz w negatywie (nie wiem jak się to fachowo nazywa). - Budżet do 400 zł. Liczę na ciekawe propozycje.
 9. A propos ludzi odczuwających dyskomfort z powodu tego, że ktoś coś pomyśli. Był tu pewien forumowicz, który na co dzień nosił bodaj Explorera II i kiedy był zagadywany o zegarek, to zwykle odpowiadał, że jest to dobra podróbka. Czy ktoś z was potrafiłby tak postępować bez poczucia pewnej straty?
 10. Co ma na łapie trener piłkarski Jose Mourinho?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.