Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mroovkoyad

Użytkownik
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Fossil to też firma ciuchowa. Skoro piszesz, że jesteś "zieloniutki" w temacie zegarków, to polecę ci nie spieszyć z zakupem. Pamiętam, że ja ja zaczynałem interesować się zegarkami, to też bardzo mnie pociągały takie "komunijne" zegarki z masą nikomu niepotrzebnych wodotrysków. Dzisiaj cieszę się, że najpierw trochę rozeznałem się w temacie, a nie rzuciłem się na modele, które dzisiaj uważam za odpustowe. Zapoznaj się z ofertą różnych producentów, poczytaj trochę o zegarkach. Świat zegarków jest znacznie szerszy i głębszy niż ci się wydaje w tej chwili.
 2. 1. Seiko 2. Orient 3. Citizen 4. Grand Seiko 5. Casio 6. G. Gerlach 7. Seagull 8. Parnis 9. Timex 10. Junghans
 3. Nie tylko zagranie pod publikę. Będąc w czołówce osób decydujących o losach świata, ma się znacznie ciekawsze zabawki niż jakieś tam zegareczki.
 4. W tym budżecie można już kupić dobre zegarki firm zegarkowych.
 5. Chodzi mi o zwykłą wersję pomarańczową. Najchętniej na bransolecie, acz niekoniecznie.
 6. Co ma na łapie trener piłkarski Jose Mourinho?
 7. Bzdura! Jest wręcz odwrotnie. Im biedniejszy kraj, tym większe zamiłowanie do luksusu ma jego władza. Cena zegarka praktycznie nie ma znaczenia bo prawie nikt nie zwraca nie niego uwagi (jeżeli jest dopasowany). Jaki byłby realny efekt gdyby Bronek założył Vacherona za 100 tys. który wygląda identycznie jak ten atlantic? Wiadomo, my jesteśmy hobbystami, inaczej to widzimy, ale dla reszty jesteśmy tylko marginalną grupką dziwaków. PS Prezydent Francji nosi Swatcha za 150$.
 8. Wyobrażasz sobie jaką akcję rozpętałyby tabloidy? Już widzę te nagłówki: "Państwo za nasze podatki kupuje zegarki o wartości samochodu". Zresztą drogie (w sensie droższe niż parę tys. $) zegarki u topowych polityków to moda biednych rozwijających się państw. W zachodniej Europie prezydenci/premierzy/inne szychy nie muszą dowartościowywać się jakimiś Vacheronami. Poza tym prezydent ma być ubrany nie drogo, a z klasą. Atlantic Bronka idealnie pasuje do garnituru a na dodatek wygląda identycznie jak niektóre zegarki za 100 000 zł, więc nie mamy czego się wstydzić.
 9. Nie było innej opcji. Jego rywalowi zdarzało się przegrywać już w pierwszej rundzie.
 10. Pewnie w RTL. Obie walki będą słabe. Tzn jednostronne i bez szans na jakąś niespodziankę. Znacznie ciekawsza walka będzie nad ranem - Andre Ward vs Chad Dawson.
 11. Co nosi najbliższy rywal T. Adamka, bokser Travis Walker (ten z zegarkiem)?
 12. Mój kumpel kiedyś kupil do takiego rolniksa z graniastym szkiełkiem bransoletę w Aparcie za 250zł
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.