Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

john

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    26
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Hej, dzięki z recenzję - bomba. Zegar od kilku dni cyka na moim nadgarstku.Cyk, cyk, cyk. Dusza gra Ta sprężynka jest po prostu idealna. Nie mam, do niczego się doczepić. Jest odpowiedniej wielkości. Wszystko wyważone. Brak przerostu detali. Symetria idealna. I to, o czym pisał autor recenzji (która zaważyła nad wyborem zegarka) - pozorna wielkość cyfr: 6,9,12 - jest złudna. One są dokłanie takie jakie mają być. Również miałem ten problem, czy aby nie są za duże Ale tak nie jest. Bransoleta jest świetna. Trzeba jedynie zrobić ją troszkę luźniejszą, i zapięcię bardzo ładnie się zachowuje. Jest mocna i dobrej jakości. Ja musiałem pozbyć się 2 ogniw. Trzeba dodać, że odpowienio waży. Nie jest to tandetna wydmuszka. Cyferblat - połączenie klasycznej formy z bezbłędnym wyważeniem detali. Jest mocno dostojny. Polecam. 10 bar. Pełna branzoleta. Dopracowany cyferblat. Japońska jakość. I ta cena. Sprężynka rządzi.
  2. Konkretna recenzja. Sam od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem. Niecierpliwie czekałem na paczke z Rosji pełen obaw, po przeczytaniu tego tematu. Wyobrażałem sobie - może przyjdzie z krzywymi indeksami, albo nie ruszy po nakręceniu... po dni stanie... będzie wydawać dziwne dźwięki... Ale, o dziwo - na dobe robi +4 sek, jest idealna, żadnych skaz, braków. Nawet zwijana bransoleta o wiele bardziej pożądniej wygląda od zwijanej z którą ostatnio miałem do czynienia z Lorusa Automatic. Tutaj zwijanie bardzo fajnie maskuje boki. I mimo mojej owłosionej łapy nie depiluje mnie Oczywiście czas pokaże... Ale - jedno jest pewne - amfibia amfibii nie równa... Rosyjska ruletka... amfibiowa. Pozdrawiam.
  3. 163 Amfibia Ministry Sea ! Powoli nadchodzi prosto z Rosji do Johna Jak tylko dojdzie szybki teścik na forum i fotki real. A tak wygląda ten precyzyjny wytwór zręcznych Rosyjskich Zegarkowych Cudotwórców:
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.