Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

_QMAN_

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by _QMAN_

 1. No, ja już wybralem. http://www.dutyfreeislandshop.com/citizen-at9031-52l-eco-drive-global-radio-controlled-at-sapphire-world-time-gents-watch https://www.google.pl/search?q=%0AAT9030-55L&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=pl-pl&client=safari#imgrc=2s1fUuhGMpxeRM%3A Z drugiej ręki zakupiony w październiku b.r. Za 1650 PLN - mam nadzieję że będę zadowolony.
 2. Ja też się chętnie dowiem co z EDIFICE. Mam podobny dylemat co kolega, więc pozwoliłem sobie nie zakładać nowego tematu czyt.(nie zaśmiecać forum) ze swojej strony dorzucę jeszcze takie które mi wpadły w oko - co wy na te? Atlantic (szafir) http://www.zegarki.com.pl/62455-41-61-atlantic.html Atlantic (szafir) http://www.zegarki.com.pl/zegarek-87466-42-45-atlantic.html Citizen (eco-drive, szafir i niby w opisie radio controlled, ale czy na pewno za tą cenę? - na tarczy brak informacji) https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-titanium-eco-drive-ca0350-51e Edifice (-----) https://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_EFR-539D-1A.html - jakoś napis CASIO mnie odrzuca (kojarzy mi się ze typowo sportowymi zegarkami - może dlatego że do zadań specjalnycj mam GW-7900) Citizen (eco-drive, szafir i radio controlled) a może zrezygnować z chronografu, tylko 43 mm nie wiem czy nie za mało. https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-eco-drive-platform-cb0150-62l
 3. Witam, nie wiem czy odpowiedni dział, myślę że dobry. Proszę o pomoc - mianowicie potrzebuję znać fachową nazwę zegarka kieszonkowego, takiego na łańcuszku. Jest jakaś ogólna ich nazwa?
 4. Jeżeli nadal kolega szuka to proszę bardzo instrukcja GW-7900 hasło H93w2dF4 Niestety nie da rady wydrukować, znacie jakiś patent na to, bo chciałem druknąć. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.