Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kinnikinnik

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  660797
 1. Cześć, mam "problem" z zegarkiem Adriatica A8269.5253QF, w który niedawno się zaopatrzyłem: https://zegarownia.pl/zegarek-meski-adriatica-a8269-5253qf Dawno temu miałem zegarek, w którym coś latało i od tamtej pory zawsze sprawdzam, czy z nowym zegarkiem wszystko jest ok pod tym kątem. To samo zrobiłem ze wspomnianą Adriaticą i niestety słyszę bardzo cichy dźwięk przy energicznym potrząśnięciu zegarkiem. Głośność tego dźwięku jest porównywalna z głośnością tykania sekundnika - więc jest to dźwięk bardzo subtelny. Brzmi to nawet tak, jakby sekundnik poruszał się przy potrząśnięciu. Dzwoniłem już do Zegarowni - pomyślałem, że może ten typ tak ma - i nawet osoba, z którą rozmawiałem miała przy sobie podobny zegarek Adriatici i też nim potrząsnęła, nic jednak nie usłyszała. Ostatecznie to jest bardzo cichy dźwięk, trzeba mieć naokoło siebie prawdziwą ciszę, żeby to usłyszeć, więc nie wiem co o tym myśleć. Byłem też u zegarmistrza, który powiedział, że nie ma co się martwić i że wszystko ok - on z kolei potrząsnął zegarkiem i w ogóle nic nie usłyszał, czemu się nie dziwie, bo grało radio i pracował wiatrak... Zastanawiam się co zrobić w takiej sytuacji. Dodam jeszcze, że znalazłem na forum podobny problem - choć dotyczący innego modelu Adriatici: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/83238-adriatica-czy-warto/ (ostatnie wiadomości wątku). Czy ktoś ma ten zegarek, albo podobny, i mógłby sprawdzić (w ciszy) czy coś takiego występuje? Pozdrowienia!
 2. kinnikinnik

  Podrobki Casio

  No to super, a już zaczynałem się martwić. Dzięki za odpowiedź i informacje
 3. kinnikinnik

  Podrobki Casio

  Witam, zakupiłem niedawno zegarek Casio EF-304D-9AV w tym oto sklepie: http://www.zegarkowy.pl/p/pl/395/casio+ef-304d-9av.html Ciekawy jest jednak fakt, że inna odmiana tego modelu, mianowicie EF-304D-1A jest droższa dwukrotnie i to w każdym sklepie: http://www.casiomarket.pl/product/648/zegarek_casio_ef_304d_1a_edifice Co więcej, tego pierwszego zegarka nie ma na oficjalnej stronie Casio, choć jest mnóstwo oficjalnych sklepów, które oferują go właśnie w cenie w okolicach 120 zł. Czym to jest spowodowane? Czy jest możliwość, że kupiony przeze mnie zegarek jest nieoryginalny? Wydaje mi się, że to nie do pomyślenia w sklepie, ale jak czytam ile tych podróbek jest, to już sam nie wiem. pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.