Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pardal

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za odpowiedź. Właśnie zacząłem poszukiwania od punktu serwisowego w Krakowie... czekam na odpowiedź. Ale nie mam optymistycznych myśli. Zazdroszczę upolowania u lokalnego zegarmistrza.
 2. Hej. Podepnę się trochę pod temat... bo mam identyczny problem jak Ty miałeś - zniszczony bezel do DW-003 i szukam nowego. Możesz zdradzić gdzie udało Ci się zdobyć bezel? W prawdzie ja mam inną wersję kolorystyczną (identyczny jak wrzucił Strzala), ale w ostateczności jest opcja farbowania
 3. Muszę się podzielić, bo rodzina mnie nie rozumie. Radość poprzedzająca dramat.... Dostałem od kuzyna do uzupełnienia kolekcji DW-003. Super stan, nie tyrany, tylko pasek i bateryjka do wymiany (tutaj jest radość). Zabrałem się za wymianę baterii i zaczął się dramat. Bezel nie tyle pękł... ile rozsypał się w palcach Także... jeśli ktoś ma przypadkiem DW-003 z niedziałającym mechanizmem i ma bezel do oddania w dobre ręce... jestem otwarty na propozycje Ale patrząc na stan używanych na portalach aukcyjnych.. zakładam, że nie ja jeden przeżywam taką sytuację.
 4. Nie wiem czy mieliście okazję widzieć: Możliwość 'zarysowania' grafiki mija się mocno z sensem zagarka do tłuczenia po wszystkim... ale wygląda kozako. Swoją drogą wiecie może z jakiego modelu jest ten pasek?
 5. Dzień dobry wszystkim. Chcę kupić żółty matowy bezel i pasek do DW-6900. Ideał to aktualny model GW-6900A-9 ... ale jak wyczytałem w internetach do DW bezel nie będzie pasować. Przegrzebałem forum, przeszukałem cały internet i mam kilka pytań do znawców tematu: - które z żółtych DW-6900 są matowe? - czy bezel i basek do limitowanych serii są w ogóle dostawalne? (np. DW-6900H-9 http://watchshock.com/archive/Casio/G-Shock/DW-6xxx/DW-6900H-9/ ) - czy DW-6900PL-9ER to ten sam kolor? Bo w sieci wygląda na jaśniejszy i błyszczący. Chcę je zamówić u dystrybutora, ale nie bardzo wiem o jakie modele pytać Jeśli się nie uda, to ostateczna wersja to chyba biały matowy pasek i bezel i żółta farba do tkanin Może ktoś przerabiał temat i ma jakieś informacje? A może ktoś ma jakąś używkę do oddania? Z góry dzięki
 6. Ha! To ja dorzucam mój Również ma 7 melodyjem, mimo opisanych 16-tu. Historia mojego jest o tyle ciekawa, że został kupiony w Rosji, stamtąd poleciał do USA do mojego kuzyna... ten nie zdążył go już zabrać wracająć do PL, więc przypłynął do mnie okrętem. Trochę świata zwidził w każdym razie. Skoro poruszyliśmy temat, może będziesz w stanie odpowiedzieć na pytanie: jak skubańca przełączyć na czas 24h. Mój wygląda trochę inaczej i obawiam się, że może to być jakaś inna wersja, albo współczesna replika (chociaż nie mam pojęcia kto chciałby ja produkować i po co ). Tak czy inaczej nie udało mi się wykombinować jak go przełączyć z 12h na 24h.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.