Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Many86

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Witam. A czy ktoś wie i jest w stanie osądzić, jaki model nosi prezydent Jaworzna Paweł Silbert ? http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/2014/03/Silbert_MPWiK.jpg Pozdrawiam.
 2. Przepraszam, może faktycznie zabrzmiało to jak zarzut, że od razu nie chcesz pomóc. No taki urok pisania w internecie, że trudno o kontekst. Nie istotne. Myślę, że się nie pogniewałeś. Ponawiam jednak prośbę o wskazanie konkretnego modelu. p.s. u mnie akurat pogoda lipna i dzień nie bardzo Pozdrawiam.
 3. Było w temacie tylko nikt nie odpowiedział. Ktoś napisał niby markę zegarka a jak przeszukałem stronę www tej marki to owego modelu nie znalazłem. To tak jakby mi ktoś odpowiedział : " Casio nosi ". Na prawdę bardzo precyzyjna opdowiedź. Jak carlito1 nie chcesz pomóc to przecież nie musisz tak ??
 4. A co nosi Zbigniew Brzeziński ?? http://bi.gazeta.pl/im/9/5063/z5063449K,Zbigniew-Brzezinski.jpg
 5. Witam. Wiem, że wielu z Was potraktuje to jak głupi żart ale chciałbym się dowiedzieć jednej rzeczy. Mianowicie : Jak dorobić sobie dziurkę w pasku skrórzanym do zegarka ( NIE IDĄC DO ZEGARMISTRZA ) za pomocą sprzętów typowo domowych. Dysponując np. igłami, szpilkami, obcęgami, cyrklami, żyletkami, spinaczami i diabli wiedzą czym jeszcze. Co tylko wpadnie w rękę. I problem opiera się na tym, jak to zrobić aby nie była to wydydrana dziura, strzępiąca się i wklęśnięta zjednej storny a wypchnięta z drugiej. Humorystycznie to zabrzmi ale : Jak zrobić profesjonalną dziurkę w sposób amatorski ??? Pozdrawiam
 6. ARNOLD-LAYNE między 9-3 to rozumiem, że chodzi o 21:00 a 3:00 ? Czyli z Waszych odpowiedzi wynika, że skoro sobie zegareczek sam poprawnie zmienia o 0:00 to ja śmiało mogę go przekręcać z datą np. o 12:00 czy tam o 13,14 i nic mu nie grozi ?
 7. Witam. Chciałbym zapytać o jakiej godzinie najbezpieczniej zmieniać datę w zegarku ? Jedni piszą : Nie zmianiaj daty między 21:00 a 1:00, inni między 22:00 a 2:00 kiedyś doczytałem się nawet, żeby nie zmieniać między 18:00 a 6:00. I stąd pytanie czy jeśli zmienię w samo południe o 12:00 lub np o 13:00 to będzie OK ?? Jeśli zegarek poprawnie zmieniał datę o 0:00 to chyba teraz nie potraktuje np. 13:00 jako 1:00 i się nie zbiesi ??? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.