Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

knz

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. knz

  GWN Gulfmaster

  Dziękuję za info. Słabe to trochę Synchro z nadajnikami, Solar a auto przestawienia brak Są jakieś z rodziny Casio które posiadają tą funkcjonalność?
 2. knz

  GWN Gulfmaster

  Mam pytanko - czy w naszych zegarkach da się ustawić aby sam automatycznie zmieniał strefę czasową gdy z synchronizuje się z zegarem?
 3. knz

  GWN Gulfmaster

  dziękuję za informację. Mogę zamówić w sklepie TimeTrend czy najlepiej bezpośrednio tel/mail do ZiBi? Mam do was pytanko bo nie ogarniam Jak jest ta wskazówka od pływów i podziałka L__H__L to kiedy ona wskazuje przypływ a kiedy odpływ ? Czytałem i jak jest na H to pisze że przypływ a L odpływ ale na L po lewej i na L po prawej jak jest to są odpływy ? Liczę na waszą pomoc w uświadomieniu mnie z tyli LHL
 4. knz

  GWN Gulfmaster

  Matej - super filmik, takiej recenzji brakowało mi przed decyzją o zakupie. Zegarek kupiony wcześniej, recenzja obejrzana i potwierdziła tylko moją dobrą decyzję p.s Gdzie kupić pasek żółty? widziałem na alledrogo ale nie wiem czy to oryginał, gdzie nabywacie takie podzespoły.
 5. knz

  GWN Gulfmaster

  Kiedy go pierwszy raz zobaczyłem doznałem olśnienia - tak to taki będzie najlepszy ale kiedy go przymierzyłem stwierdziłem że jestem pewien na 100% i czas na poszukiwania Oto i jest ... dzięki "Burns"
 6. knz

  GWN Gulfmaster

  Dziękuję za wyjaśnienie Poznając ten model czytałem sporo recenzji i gdzieś mi wpadło że na wpełni naładowanej baterii po schowaniu go do szafki wytrzyma 23miesiące, prawda to czy coś pokręciłem... Z racji że to mój pierwszy Soalr - jak to jest w okresie zimowym kiedy słońca nie ma za wiele a człowiek większość dnia spędza w pracy, Zwykłe światło z lampki pomoże mu się doładować? Czy w czeluściach forum znajdzie się gdzieś instrukcja jak wymienić pasek i obudowę bo kombinacja czerń + żółty pasek ładnie się komponuje
 7. knz

  GWN Gulfmaster

  Mój Gulf właśnie do mnie jedzie - dzięki "Burns" Zapoznaję się z instrukcją i nurtuje mnie jedna rzecz. Wszędzie w specyfikacjach podają funkcję "Smart Access" to się tyczy obracanego bezela czy koronki i co ona nam daje, dostęp do?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.