Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bill.hasco

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Hobby
  Samochody, coaching, zegarki, herbata

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moderator przez wielkie M. Dzięki niemu stałem się posiadaczem świetnego Seiko. Gorąco polecam i doceniam wzorcową współpracę.

 2. Ze względu na brak odzewu na forum, zdecydowałem się na inny sposób zakupu. Ceny mają ok, więc może ktoś się kiedyś skusi na transakcję i napisze jak było.
 3. Witam, przeszukałem forum zaraz po rejestracji i nie znalazłem żadnych istotnych informacji o zakupach na www.creationwatches.com. Być może coś przeoczyłem, proszę wówczas serdecznie o podanie linka do właściwego tematu na forum. Widziałem tam kilka ciekawych Seiko w bardzo atrakcyjnych cenach. W "polskim" Internecie znalazłem zaledwie kilka opinii o tej stronie (same pozytywne), na zagranicznych stronach bardzo wiele osób wypowiadało się o tym serwisie pozytywnie. Mimo wszystko, dalej nie wiem na ile można wierzyć w bardzo atrakcyjne oferty na tej stronie. Poza tym ludzie wypowiadający się na różnych forach mogą doceniać szybkość transakcji i niską cenę, a w cale nie muszą znać się na tym, czy np. zegarek jest autentyczny:) Moja uprzejma prośba o Wasze opinie o creationwatches i zakupach tam. Spodobał mi się ten model Seiko http://www.creationwatches.com/products/seiko-automatic-sports-89/seiko-5-sports-automatic-snzj59k1-snzj59-snzj59k-men-s-watch-2444.html Wiem oczywiście, że kupowanie zegarków w sieci zawsze wiąże się z ryzykiem, tego nie trzeba mi uświadamiać Szukam osób, które korzystały z tego serwisu lub mają sprawdzone informacje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.