Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dah11

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. Czy jest możliwe, że to nie jest emalia a niello?
 2. Witam Forumowiczów, poszukuję kogoś, kto mógłby uzupełnić wytarta emalię na kopertach (srebro) zegarka kieszonkowego. Najchetniej w Łodzi, ale jak bedzie trzeba to pojadę też dalej, albo zegarek wyslę. Załączam zdjęcia. pozdrawiam Dah11
 3. Dziękuję za opinie. Załączam lepsze zdjęcie, może ktoś z forumowiczów będzie miał pomysł na te symbole i litery.
 4. Dziękuję za uwagi - rozejrzę się za wskazówkami. Intrygują mnie te wybite znaki. Tę literę "E" zidentyfikowałem jako próbę srebra, ale holenderską z roku 1939 - to chyba niemożliwe. Liter w owalu nie jestem w stanie odczytać.
 5. Witam szanownych Forumowiczów, jestem w posiadaniu zegarka J.F. Boutte. Oznaczenia na wnętrzu koperty są nastepujące: "echappement a ancre, 13 rubis, parachute compensateur" Zegarek jest oczywiście nakręcany kluczykiem. Może ktoś z Państwa będzie mógł mi coś powiedzieć na temat tego mechanizmu, ewentualnie podać orientacyjny wiek zegarka, czy można go datować na mniej więcej okres 1850 - 1900? Z góry dziękuję za każdą informację.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.