Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Terminus

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Wrocław
 1. Dziękuję za odzew i wasze opinie, zapomniałem wspomnieć, że chodzi mi o tarczę w kolorze pomarańczowym, niestety Orienta w szafirze ani polecanego Seiko nie mogę zlokalizować w takiej wersji.
 2. Cześć, rozważam kupno jednego z dwóch Diverów, w podobnej cenie, abstrachując od wyglądu, bo to kwestia gustu, skupiwszy się na technice, przede wszystkim mechanizmie, chciałbym poznać wasze subiektywe opinie, który jest lepszy, https://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-mako-xl-diver-automatic-fem75006w9 https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-5-sports-automatic-srpd59k1?gclid=EAIaIQobChMI5uzPyc7W6AIVC8ayCh1VWw--EAAYASAAEgJ8pPD_BwE pozdrawiam
 3. Ja przeczytałem ostatnio Erę zawirowań Alana Greenspana, szefa FED czyli odpowiednika Prezesa NBP. W barwny i przystępny sposób człowiek który poznał jako prezes FED pięciu klolejnych prezydentów USA opisuje mechanizmy rządzące globalizacją, światową gospodarką oraz polityką, na podstawie przeszłości snuje przewidywania na przyszłość. Bardzo ciekawa i pouczajaca książka.
 4. Ja korzystałem kilkakrotnie z usług Pana Geselle na Ul. Skargi tuż przy dworcu głównym. Powinno być czynne w sobotę bo jest to równocześnie sklep jubilerski. Kiedyś u Pana Dolińskiego zapłaciłem 150 zł za czyszczenie Doxy plus wymiana plexi koronki. To był pierwszy zegarek jaki naprawiałem, i ostatni w tym zakładzie. Każdy płaci frycowe. Przy odbiorze zegarka powiedzieli mi ze wszystko gra jakkolwiek przy nakręcaniu będzie mi koronka źle odbijać czy pstrykać na koniec czy coś (nie pamietam dokładnie nie jestem zegarmistrzem), bo akurat tej cześci nie mieli, ale zebym sie nie przejmował bo zegarek bedzie dobrze chodził. I chodzi dobrze nie wiem czy pstryka czy nie przy nakręcaniu bo nie mam porównania. Ale za 150 zł to mogli jednak mieć tę cześć albo zaproponować mi jej zamontowanie w późniejszym terminie. W każdym już razie teraz już wiem że czyszczenie, koronka plus szkiełko to MAXYMALNIE 95 zł. Reszta to wg. mnie zdzierstwo.
 5. Terminus

  Nóż

  Co sądzicie moi drodzy o firmie FROSTS dla laika do rzeźbienia kory http://www.allegro.pl/item168709588_noz_sz..._756t_nowy.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.