Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rabat13

Użytkownik
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. Dołączam się do pytania. Bartek ile płaciłeś? Co składało się na zakres usług, które Ci Doliński świadczył? Będę wdzięczny za odpowiedź.
 2. Będę bardzo wdzięczny! Tak na marginesie to do Warszawy mam troche daleko, a z Dolińskim rozmawiałem wstępnie, bez konkretów i ciekaw jestem jakie jest jego podejście do tematu. PS. W Internecie znalazłem dane zegarmistrza z Sobótki, a dokładnie p. Zdzisław Bartosz. To o niego Ci chodziło?
 3. Witam serdecznie! Czy ktoś może serwisował Rolexa u Dolińskiego we Wrocławiu? Jeżeli tak, to jak wygląda podejście i finalny efekt serwisu? Mam tutaj na myśli pełny przegląd, smarowanie, ewentualne uszczelki itp. Jak mniej więcej może się kształtować cena takiej usługi? Będę niezmiernie wdzięczny za odpowiedzi! :-) Dziękuję
 4. Witam, spodobał mi się Rolex, który jest wystawiony na Allegro, ale mam znikomą wiedzę odnośnie tej marki. Link: http://www.allegro.p...item=5315958803 Będę wdzięczny za jakiekolwiek opinie, komentarze. Wart jest tej ceny? Jak się sprawują te werki? Ślicznie dziękuję i pozdrawiam!
 5. Nie lepiej dozbierać i kupić seamastera w quartz, np. 2541.8000 ? Skoro chcesz kupić zegarek podobny to czemu od razu nie kupić tego właściwego?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.