Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dawidoff

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Nie , nawet nie wiem jak to zrobić ...? Rozumiem , że otwieram przód zegarka i (teraz problem bo trzeba ściągnąć wskazówki tak by ich nie uszkodzić ) , nastepnie tarcza ??? powinna zejść sama ? Tarcza pewnie uest super hiper delikatna a nie chcial bym uszkodzić bo jest w idealnym stanie.
 2. Pod tarcza na godzinie 6 sa tak jak by dwa małe stojące lwy , to samo wybite na kopercie . Iwydaje mi sie dziwna.próba srebra 935 ?
 3. Można datować okres kiedy to mógł powstać ? ustalić producenta ? Jest to pospolita kieszonka ? pytam ponieważ moją "miłością" jest Omega , wiele mialem na ręku i w rękach żadnej w posiadaniu wiec ten najprawdopodobniej pojdzie do kogoś a moja dotychczasowa wiedza nie pozwala nic o nim napisać. Gdzie mogę ten zegarek wycenić (mieszkam w małopolsce 40 km od Krk) i czy mozna chodz w przyblizeniu zrobić to mobilnie. Zegarek jest na chodzie po nakręceniu około 30 godzin
 4. Witam Serdecznie , nazywam się Dawid Jankowski i chciałbym uczestniczyć w życiu forum . Bardzo proszę o informacje lub sugestie dotyczące zegarka na poniższych zdjęciach
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.