Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

drkrolas

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

About drkrolas

 • Birthday 01/01/1913

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  zgodna z zasadą nieoznaczoności Heisenberga
 1. Nie zdążyłem, admin usunął. Szkoda- choć brzmi to dwuznacznie :-)
 2. "Zawsze może wystąpić do Allegro o zwrot prowizji, gdy nie dojdzie transakcja do skutku." Nie, jeśli powodem odstąpienia od transakcji jest sprzedaż przedmiotu niedozwolonego regulaminem. "Nie wierzę by człowiek przy zdrowych zmysłach wierzył, że ktoś da się na to naciac" Niestety, mylisz się. Wielowiekowa historia różnorakich szwindli doskonale przeczy Twej wierze. "Ale tak serio, chce Ci się potem bawić w to?" Być może. Mam wystarczająco dużo czasu i pieniędzy, zaś zbyt mało pobłażania dla bezczelnych oszustów. Czy jest to walka z wiatrakami? Do pewnego stopnia-owszem, jest. Jeśli jednak każdy z nas odpuści, nikt za nas problemu nie naprawi i dotyczy to nie tylko podobnie błahych spraw.
 3. Jakiś kolejny oszust zamierza sprzedać takie oto paskudztwo: http://allegro.pl/zegarek-rolex-i3701088845.html Oczywiście nie dziwi mnie to zbytnio, nie on pierwszy i ostatni; wykoncypowałem jednakowoż, że może jednak strzelić "kup teraz", rzecz jasna bez najmniejszego zamiaru zapłaty za cudeńko. Oszust zapłaciłby natomiast solidną prowizję... Co o tym sądzicie?
 4. Dzięki. W moim przypadku, nasz "związek zegarkowy" urodą i trwałością nie dorasta do pięt temu najistotniejszemu-duchowemu; czego i wszystkim serdecznie życzę.
 5. Oba fantastyczne. Szukam właśnie tarczy utrzymanej w zbliżonej kolorystyce do tarczy DJ Twojej żony, dla zegarka mojej partnerki. Powoli ślepnie na starość biedaczka ;-DDD i się jej wskazówki z tarczą zlewają. Swoją drogą, co Ty chcesz od jakošci swoich zdjęć? Są bez zarzutu. Z ciekawości, jesteś ulokowany gdzieś w Midwest, right? Jeśli zahaczam zbytnio o prywatnošć to przepraszam z góry...
 6. Sprężyłem się specjalnie dla Ciebie. Może być? Jak klikniesz fotę to urośnie ( :-D
 7. Dobra, spróbuję w najbliższą sobotę, ale nie obiecuję. Tak przy okazji, własnie kupiłem i wypróbowałem Cape Cod do polerowania. Robi, co trzeba. Gdybyś potrzebował, namiar z dobrą ceną poniżej: http://stores.ebay.com/Rapid2You?_trksid=p2047675.l2563
 8. Voilà! Ten partnerki to OP TT kal. 2230, czyli zacny 2235 odchudzony z komplikacji daty.Sorry za jakość foty-strzelona na chybcika z ręki ipadem. Jestem wygodny, leniwy i muszę z tym żyć :-D Fotka jak nic nadawałaby się na aukcję pewnego znanego i cenionego serwisu (:-D)
 9. Chętnie, gdy tylko wrócimy z wakacji. Aktualnie byczymy się na plaży i nie w głowie nam fotki zegarków, sorry :-D
 10. Dzięki, chrono. Jasne, że 36, jak wyżej wspomniałem, nie jestem-niestety-wątłym nastolatkiem, tylko starzejącym się nieubłaganie grzybem :-D
 11. Niniejszym dołączam. Nie jestem żadnym fanbojem Roleksa, kupiłem DJ, ponieważ miałem wrażenie, że doskonale sprawdzi się jako solidny, relatywnie niedrogi, uniwersalny element męskiej biżuterii i nie pomyliłem się. Noszę go codziennie i jestem zadowolony, podoba mi się i w zupełności wystarcza jako ten jedyny. Bez ochów i achów, tak po prostu- przyzwoity zegarek dla niemłodego faceta. Co lepsze, moja partnerka tez ma ostrygę TT-przynajmniej widać, że jesteśmy razem :lol:
 12. Nie podejrzany, tylko bezdyskusyjny fejk. Za małe okno daty w lupie i nieprawidłowy kształt cyfr. Koniec i kropka.
 13. http://allegro.pl/rolex-datejust-16000-18k-gold-original-white-raise-i3566379451.html Oryginalny czy też nie (fantastycznej rozdzielczości kompletne zdjęcia dla kogoś wyposażonego w mikroskop), ale opis jest bez wątpienia jednym z lepszych, jakie czytałem. Bez dwóch zdań- "bardzo przystojna rzadka śmietana w pełnym rozmiarze". Viva la Google translate!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.