Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

cezek

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by cezek

 1. Super Panowie wielkie dzięki za podpowiedzi na pewno wezmę je pod uwagę na dzień dzisiejszy wstrzymał się z zakupem tego Maurice i będę szukał dalej. Jak tylko coś znajdę wrócę do tematu. Pozdrawiam
 2. Cos w tym wszystkim jest z jednej strony mega mi się podoba ten Maurice sprzedawać go raczej nie zamierzam tylko że z drugiej strony przepłacać też nie chcę i i to jest dylemat. A z tą łapą to już bez przesady 🤣 przytyło mi się trochę ostatnio 20 to tak z górką raczej bedzie 19
 3. Te Longinesy są naprawdę ciekawe, kurczę widzę że zdania na temat Maurice są podzielone naprawdę uważacie że on nie jest wart 9k może uda mi się wyrwać jeszcze pasek skórzany. Więcej niż 25% zniżki raczej nigdzie mi nie dadzą.
 4. Bez dwóch zdań też piękny A co sądzisz o tym Maurice który wrzuciłem
 5. Tak budżet Max, chrono nie musi być
 6. Na pewno musi być automat, nowoczesny wygląd, dobra marka, średnica nadgarstka ok 20 cm
 7. Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zakupu zegarka uzbierałem już kasę ale nie mogłam trafić na coś ciekawego ponieważ w Olsztynie nie ma za dużego wyboru. Na dniach pojawił się u nas Maurice https://dolinski.pl/maurice-lacroix-aikon-automatic-chronograph-ai6038-ss001-330-1/ Mega mi się spodobał mogę go kupić za 9k z bransoletą i teraz pytanie czy warto ? A może macie jakiś inne pomysły bo wiedzę macie o wiele większą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.