Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mafi88

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdjęcia były z oferty sprzedaży. Poniżej moje
 2. Panowie, czy jest ryzyko, że zegarek ze zdjęć to podróbka? Kupiony na szybko, bo wydawało się, że fajna okazja; dopiero teraz czytam, że T Race jest często podrabiany. Sam nie znajduję punktów zaczepienia, ale to też mój pierwszy zegarek z tej serii. Jeśli to autentyk, jak go wyceniacie?
 3. Folia była w środku, wątpię, że trzeba otwierać zegarek i ją zdejmować, żeby nowy zegarek ruszył. Znalazłem 1,5V w kalkulatorze, ale też większa średnica
 4. Średnica CR2032 jest znacznie większa niż SR920SW
 5. Cześć, mam nadzieję, że będziecie mi w stanie pomóc. Zakupiłem zegarek "powystawowy". Przed chwilą odebrałem, niestety wskazówka stoi w miejscu. Pomyślałem, że może to być bateria, udało się rozebrać zegarek, niestety zaskoczył mnie model baterii SR920SW. Takiej w domu nie posiadam, musiałbym zamówić i czekać kilka dni. Ze względu na to, że zegarek musiałbym zwrócić wcześniej, czy jest jakiś sposób, żeby się chociaż przekonać, czy to była bateria, czy zegarek ruszy? Da się jakoś pokombinować z inną bateryjką, tylko w ramach testu mechanizmu? Z zegarkowych mam tylko popularne CR2032 3V. Mechanizm Ronda 515. Szkoda mi oddawać zegarek, jeśli to tylko bateria. Niestety zegarmistrza też nie mam pod ręką. jeszcze jedno - ta pomarańczowa folia pod baterią to jest na stałe?
 6. Dokopałem się do specyfikacji na japońskiej stronie i wygląda na to, że w środku siedzi Ronda 515. Przyzwoicie, czy bardzo budżetowo?
 7. Wodoszczelność jest na poziomie 300m Też jest pełne Swiss Made Szkło Szafirowe Przywołane modele (festina, citizen, adriatica) też mają takie specyfikacje? Czy może w przypadku takiego GC trzeba je brać z delikatnym przymrużeniem oka? Pytanie właśnie, czy rzeczywiście Guess a GC to tak naprawdę dwa różne poziomy.
 8. A coś więcej o samym zegarku? Ktoś ma doświadczenie z GC? Interesuje mnie, co siedzi w środku i jaka jest realna wartość tego Divera (nie zaś podana katalogowana cena przez GC). Do czego, jakiej półki możemy go porównać?
 9. Udało mi się zakupić okazyjnie (patrząc na ceny sklepowe) zegarek Guess Collection GC-3 - X79002G2S. Cena upolowanego na aukcji divera to 150zł https://www.watchshop.com/mens-gc-gc-3-watch-x79002g2s-p99974064.html To mój pierwszy zakup tzw. majtkowca, ale trochę poczytałem i wydaje mi się, że wcale nie musi to być tani szajs. GC (Guess Collection) to podobno lepszy jakościowo brand Guessa, oferujący przyzwoite zegarki Swiss Made. Czy ktoś miał styczność? Zastanawiam się, jaki mechanizm może w tym siedzieć, czy rzeczywiście GC to trochę lepsza marka. Jak oceniacie zakup i sam zegarek?
 10. Swiss Made na jednym i drugim, zdjęcia poniżej. Też zauważyłem, że zegarki Larssona mają albo oznaczenie Sthml Lnd, albo Swiss Made Dopiero jak ktoś poprosił o zdjęcie dekielka, to zdałem sobie sprawę z tego, że M-Watch to tak naprawdę jakaś marka grupy Mondaine, o której można już coś poczytać Niemniej, w dalszym ciągu nie wiem, czy to ich budżetowy wypust, czy całkiem porządny zegarek. Same Mondaine potrafią całkiem sporo kosztować jak na "zwykłe" kwarce
 11. Drugi to szkiełko mineralne, poniżej dokładny opis: https://www.valmano.de/schweizer-chronograph-aqua-steel-wbx-36420-sj-m-watch-mw275wa34514 Na dekielku Mondaine Watch Ltd., Stainless Steel i Water Resistant 10 ATM
 12. Samą nazwę marki znam, nie znajduję opinii o niej, dlatego pytam. Pytam też fachowców, co sądzą dokładnie o tym modelu i zakupie. W google znajdziemy wszystko, co nie znaczy, że wymiana opinii na forach jest niepotrzebna.
 13. Podoba się, więc go sobie pewnie zostawię Drugi zakup ze wczoraj, też tk maxx, to poniższy diver M-Watch. https://www.m-watch.com/en/watches/blue/aqua-steel-40/wbx-36420-sj.html Też Swiss Made, wygląda przyzwoicie. Ktoś zna markę i może coś więcej o niej powiedzieć? Będzie pewnie na prezent, kosztował niewiele ponad 100zł (podobno rynkowa to około 150-200 eur)
 14. Na deklu Stainless Steel, Water Resistant 50m i Swiss Made. Informację o szafirze znalazłem w Internecie (np. tutaj https://www.amazon.co.uk/Larsson-Jennings-Aurora-Leather-Charcoal/dp/B07W4XT6K6, to ten sam model, tylko mój ma stalowe a nie czarne elementy), trudno mi to zweryfikować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.