Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

chrapo

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. To może inaczej. Na kilku stronach, głównie zagranicznych był opisywany właśnie ten model. Pojawiła się tam informacja że został tutaj zastosowany alpha gel. Zakładam że nie jest to ochrona jak w serii g-shock ale chciałbym się dowiedzieć czy mimo wszystko edifice jest w jakikolwiek sposób chroniony na wypadek upadku.
 2. To jak Panowie, ma ktoś może informacje na temat Vibration Resistance ? w jakich modelach występuje, i czy w EQB-500DC-1A taka technologia została użyta ?
 3. Od razu wszystko wytłumaczone, dzięki za informacje i wyprowadzenie z błędu. Na myśli miałem Vibration Resistance a nie Shock . Tak więc teraz trapi mnie pytanie czy mój model EQB-500DC-1A może być taki niby wstrząsoodporny ? Na stronach casio raczej ciężko znaleźć taką informacje, a co do ogłoszeń odnoszę wrażenie że co inny sprzedawca to inna informacja.
 4. Witam serdecznie, Panowie mam pytanie na temat którego przejrzałem wiele stron casio, wiele ogłoszeń sprzedaży. Niestety nie udało mi się znaleźć jednoznacznej informacji. Moja wiedza na temat zegarków edifice nie jest ogromna, więc pytanie do was. Jak to jest z serią edifice a ochroną shock resist ? Pytanie kieruję pod konkretny model EQB-500DC-1A. Z góry wielkie dzięki za każdą informację. Pozdrawiam
 5. Witam, poszukuję instrukcję obsługi do modelu G-7900, moduł to 3194
 6. chrapo

  G-9300

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.