Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DarkDaro

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. Wczoraj kupiłem to cudo. Aplikacja bardzo ułatwia ustawianie i korzystanie z funkcji zegraka. Czy może mi ktoś napisać jak sprawdzić poziom naładowania bateri nie korzystają z apki tylko bezpośrednio na zegarku? Jakoś nie mogę znaeźć w instrukcji.
 2. Przecież ten zegarek ma waveceptor to po co zmieniać czas ręcznie?
 3. Niedługo wyjeżdżam do Azji i chciałbym aby zegarek pokazywał mi czas w strefie HGK ale nie chcę przestawiać tzw home zone. Czytałem w instrukcji, że można wyświetlić czas w każdej strefie ale jakoś mi nie wychodzi a nie chcę namieszać. Czy może kolega 7 jeszcze raz pomóc?
 4. Nie nie cofnął. Działa bardzo dobrze teraz. Odebrałem kolejny sygnał synchro z UK i działa bez zmian. Jeszcze raz dzięki
 5. Wow! Udało się, wielkie dzięki. Sam bym do tego nie doszedł. Stresowało mnie to do tego stopnia, że myślałem, że zegarek jest jakiś trefny. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
 6. Witam fanów G-shock Od kilku dni mam kolejnego g-shocka (jak w temacie) i mam wątpliwość co do prawidłowości wskazania dolnej tarczy 24h. Zegarek ustawiłem zgodnie z instrukcją na czas w Paryżu po czym w nocy został odebrany sygnał radiowy z Niemiec i zegarek zsynchronizował czas prawidłowo. Czas zulu na prawej tarczy jest również ok ale dolna tarcza 24 powinna wg mnie pokazywać o 12 w południe 12 a o północy 24 a jest dokładnie odwrotnie. Np. o godzinie 18:00 pokazuje 6. Dodam, że zmiana dnia w kalendarzu przebiega prawidłowo o północy. W instrukcji nic nie ma na ten temat. Jak powinno być i jak to ustawić. Będę wdzięczny za pomoc. ​Dla ułatwienia załączam zdjęcie w/w modelu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.