Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

EpicOfWar25

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. No właśnie. Dlatego bardziej bym się chyba jednak kierowała w stronę czarnego wydania GS.
 2. W takim razie bardzo dziękuję Wam za rady. Jeszcze chciałabym się dowiedzieć czy te białe paski szybko się brudzą/zmieniają barwę? Bo tak mnie naszło, że może lepiej kupić może mniej kobiety, ale bardziej uniwersalny czarny kolor? A co się tyczy 25 przy nicku, to data urodzenia, a nie liczba lat . Lat mam niewiele, aczkolwiek kilka oczek mniej .
 3. W sumie ma Pan rację. Białe zegarki wyglądają fajnie i są czytelne. Dziękuję bardzo!
 4. Ma Pan na myśli jakiś konkretny model ? Nie wyobrażam sobie jakiegoś eleganckiego zegarka do uprawiania sportów, bo bym się za bardzo bała, że go zniszczę. A poza tym głupio by to wyglądało, gdybym w zegarku ze skórzanym paskiem biegała. Ale ogólnie to zdecydowanie stoper w zegarku mi nie przeszkadza. Dlatego też pomyślałam o serii G-shock, szczególnie o zegarkach z analogowo-cyfrowym wskazaniem czasu, bo ogólnie preferuję analogowy, jednak podczas biegów, to takie zegarki są dla mnie uciążliwe - a w cyfrowych łatwiej, nawet podczas ruchu, odczytać godzinę.
 5. Witam, Oprócz eleganckiego zegarka, którego muszę zakupić, przydałby mi się też zegarek sportowy, do biegania czy na wyjście na siłownię/basen, ale też taki, który założę na jakieś luźniejsze wyjście 'w plener'. Bardzo mi się spodobał: <czerwony, a nie nudna czerń, a poza tym ma wskazówki, bo nie ukrywam, że jakoś dziwnie bym się czuła z samymi cyframi, no i jest jakiś> I tu kieruję do Drogich Panów pytanie - czy taki zegarek dobrze by wyglądał, pomimo swoich rozmiarów, na kobiecym nadgarstku? Wiem, że część partnerek Panów, również nosi G-shocki - mogą Panowie napisać jakie modele?
 6. Jakie modele G-shock ma Twoja kobieta? Bo sama się zastanawiam nad kupnem jakiegoś
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.