Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

piotrunio81

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Dzięki za szybką odpowiedź. To na pewno ten jeden model z certyfikatem COSC . Pozdrawiam.
  2. Jeszcze raz dzięki za pomoc. Po nakręceniu koronką rezerwa chodu okazał się być ok. Mam jeszcze jedno pytanko co do dokładności chodu. Kiedy noszę zegarek lub jest w rotomacie (niezależnie czy jest włączony czy nie) to spóźnia się 12 sekund na dobę. Natomiast kiedy leży kopertą "na płasko" odłożony w szufladzie to chodzi dokładnie co do sekundy. Wydaje mi się że to dziwne jak na chronometr. Czy to normalne? Czy raczej to powód do reklamacji. Dzięki z góry za radę
  3. Witam Proszę o radę. Od 2 tygodni mam Certinę DS1 Powermatic 80 Chronometer. Wydaje mi się że rezerwa chodu jest zbyt mała. Zegarek noszony jest w tygodniu po ok. 11 godzin dziennie. Normalne użytkowanie - praca biurowa. Po odłożeniu w piątek ok 18:00 zegarek zatrzymuje się w niedzielę w okolicach 8:00 (sprawdzane na razie 2 razy;). Czy zegarek jeszcze się "rozchodzi" czy powinienem go reklamować? Z góry dzięki za pomoc.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.