Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pair_a_dice

Użytkownik
 • Content Count

  321
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący

About pair_a_dice

 • Birthday 01/16/1991

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. pair_a_dice

  Perfumy

  Pragnę również podłączyć się do prośby o listę.
 2. pair_a_dice

  Perfumy

  Winszuję koronkowego gustu!
 3. pair_a_dice

  Perfumy

  Gdzie można zamówić takie pojemności?
 4. pair_a_dice

  Perfumy

  Może lepiej zajrzeć na perfuforum? Myślę, że tam trafisz na więcej przydatnych wskazówek, pomocnych przy wyborze perfum.
 5. pair_a_dice

  Perfumy

  @loco50 ale Ty nie napisałeś, z którą wersją miałeś do czynienia (chociaż przypuszczam, że z wodą perfumowaną), EDT jest bardziej męski.
 6. pair_a_dice

  Perfumy

  Gdzieś, kiedyś na perfuforum czytałem fajną reckę, w której autor porównywał oba te zapachy. EDP też ma liczne grono swoich zwolenników, a ten puder to nie kwestia Twojej skóry Tiger, czuć go tam raczej globalnie, na bloterze chyba nawet jeszcze wyraźniej. Faktycznie to trochę odpychające :/
 7. pair_a_dice

  Perfumy

  Wiadoma sprawa. Damski? Pewnie masz na myśli wersję EDP? Tam jest dosyć pudrowo... natomiast co do trwałości zgodzić się nie mogę, chociaż i to pewnie uzależnione od skóry, innych cech indywidualnych. Tak czy inaczej zapach niespotykany, taki 'niedzisiejszy' i przez to właśnie ciekawy według mnie.
 8. pair_a_dice

  Perfumy

  Na jesień / zimę sprawiłem sobie Jaipur EDT od Boucherona. Podobno obecny wypust w stosunku do pierwowzoru został nieco wykastrowany, jednak imo to nadal pozycja godna polecenia, oczywiście, jeżeli ktoś gustuje w orientalnych zapachach. Projekcja, trwałość i "ogólna jakość" w stosunku do pieniędzy jakie trzeba zapłacić za ten produkt naprawdę imponują.
 9. pair_a_dice

  Perfumy

  @TigerBear Są już gdzieś w Polsce dostępne zapachy S.S.S.?
 10. pair_a_dice

  Perfumy

  Na tę porę uwielbiam TF Noir, wolę wersję edt, ale też mam wrażenie, że te z iperfumy mają nieco gorszą trwałość niż w przypadku ich zakupu w jednej ze znanych sieciowych drogerii stacjonarnych. Z tym, że batch code z iperfumy zazwyczaj wskazuje datę produkcji mniej wiecej ok. 3 lat wstecz (przynajmniej w przypadku tego TF).
 11. pair_a_dice

  Perfumy

  Być może batch code wskazywał odległą datę produkcji i dlatego taki produkt sprzedawany jest taniej. Słyszałem, że po około 5 latach (albo 3? ) niektóre perfumy mogą wykazywać gorsze parametry.
 12. pair_a_dice

  Perfumy

  Ja w przypadku zapachów od tiffi też czułem ten "syntetyczny zapach chemii" :/
 13. pair_a_dice

  Perfumy

  Czy z tych zamienników jest dostępny tobacco oud i neroli portofino?
 14. pair_a_dice

  Perfumy

  Lubię te Twoje recenzje
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.