Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

vwrafi

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    9
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Byłem u zegarmistrza na Grunwaldzkiej 18 , zegarymatkiewicza, gdyż jako jedyny z polecanych zakładów posiadał maila. Mailowo pan wycenił naprawę na do 25zł, przy czym na miejscu okazało się, że mechanizm nie jest jakiś skomplikowany i zapłaciłem 15zł za naprawę wskazówki, także spoko zegarmistrz.
  2. OK, dziękuję za pozytywną diagnozę A czy znacie państwo jakiegoś zegarmistrza z Bydgoszczy, który rzeczywiście zrobi to za parę złotych? Zawsze jak na jakimś forum piszą, że coś kosztuje parę złotych lub przysłowiowe piwo, to mnie akurat nigdy się nie udaje danej rzeczy tak tanio załatwić i wołają ode mnie większe kwoty. Ostatnio pan zawołał ode mnie 100zł za wymianę baterii w zegarku Emporio Armani ( tak tak, wiem, ten zegarek jest kiepski bo płaci się za markę - no ale cóż, taki dostałem na prezent, nic na to nie poradzę ), trochę się zdziwiłem, więc kupiłem baterię na Allegro za 15zł, urządzenie do odkręcania pokrywy za 35zł i w sumie wyniosło mnie to łącznie 50zł.
  3. Witam. Posiadam zegarek CASIO EDIFICE EFB-504D-7AVEF. Na lewym małym kółku chronografa odpadła wskazówka i lata sobie po tarczy. Czy ktoś z Bydgoszczy podjąłby się zamontowania jej? Jaki to koszt? Wskazówka posiada jeszcze coś jakby trzpień ( może gwintowany, nie wiem, jest bardzo mała i aż tak nie widać tego a nie mam lupy ). Jeśli potrzeba mogę umieścić zdjęcie.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.