Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nowyt

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Bieszczadzista hehe Dziękuję wszystkim za pomoc. Zegarek dzisiaj odesłany do sprzedawcy. Zrobię chyba podejście do Sarba, który cały czas wisi na ebayu (ze Szwajcarii?). Albo w ogóle rzucę to wszystko i odłożę kasę na Grand Seiko
 2. Tarcza chyba ma szlif słoneczny. Końcówka sekundnika lekko zahacza o indeksy minutowe. Z kolei za cholerę nie mogę odciągnąć koronki, nigdy nie miałem takiego problemu. Nie chcę pakować noża w szczelinę. U was też trzeba tyle siły w to włożyć? W środku siedzi automat, bo po wzruszeniu zegarka kontynuuje on pracę. Może to rzeczywiście oryginał, tylko jakaś regionalna wersja? Zamiast najpopularniejszego 6r15-00e0 mam 6r15-00e1. Zwróćcie uwagę na wychodzące z trójkąta N i nierówność literek w NW, czy u was też tak jest?
 3. Taka karta Te prawie wychodzące z trójkąta "N" i "W" to standard dla Seiko? Pasek rzeczywiście sztywny, ale podobno szlufki w oryginalnym są jednolite, a nie spinane. Cyfry się różnią od tych w "standardowym" modelu. Dwójki są zaokrąglone, czwórka ma inny prześwit w środku. Karta serwisowa jest normalna? Na WUS są opinie, że to druga wersja tego modelu. Jak by nie było, dla mnie to podróba tej właściwej wersji Żeby było ciekawiej, kontakt ze sprzedającym się urwał.
 4. Pochwalę się moim zakupem z allegro sprzed kilku tygodni. Przesłany zestaw widać na zdjęciach. Brak oryginalnego opakowania, instrukcja jest wydrukowana, karta serwisowa (?) wygląda śmiesznie. Sam zegarek 2idoczny na zdjęciach. Z przodu i z tyłu nie było żadnej folijki ochronnej.
 5. Można wiedzieć, w jakim sklepie znalazłeś najlepszą ofertę?
 6. Kupiłem żonie zegarek Tissot T-wave T112.210.36.111.00 (https://www.tissotwatches.com/en-en/shop/tissot-t-wave-42.html) z myślą o późniejszym doborze bransolety. Tu pojawił się problem, gdyż praktycznie bransolety w rozmiarze 15mm między uszami nie występują. Przeszukałem google i nic. Czy jedynym rozwiązaniem będzie wymiana na T112.210.33.111.00 (https://www.tissotwatches.com/en-en/shop/tissot-t-wave-41.html)? Dzięki za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.