Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nieuniknione

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Dziękuję za podpowiedzi ad wyklejania A wlaśnie... na jaki klej mam to potem wkleić? Tak żeby nie wypadło, ale też żeby w razie potrzeby można było znów wykleić bez problemu?
 2. Udało się! Dorobiłem z tworzywa taki prostokątny profil i naciskając na całą powierzchnię szkiełka (okienko) udało się je w całości wypchać. Pozdrawiam
 3. Tak, mechanizm wyjęty. Mam gołą kopertę i nie sposób wypchać szkiełka. Niestety nie jest ono okrągłe, tylko nie dość że prostokątne, to jescze lekko soczewkowe i oszlifowane po bokach w specyficzny sposób. Szkło jest dość grube, ale pewnie ma swoją wytrzymałość. Nie wiem na jaki klej jest wklejone, ale siedzi bardzo mocno. To jest dość stary zegarek, więc superglue chyba wtedy jeszcze nie było, niemniej jednak trzyma się bardzo mocno. Wymoczyć? Tylko w czym? Może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?
 4. Dzień dobry, Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak odkleić szkiełko z zegarka? Posiadam stary zegarek elektroniczny z mineralnym szkiełkiem wklejonym w stalową koperetę. Próbowałem wypchać na siłę palcami, ale ani drgnie. Boję się podważać, żeby nie pokruszyć. Wyjęte szkiełko muszę potem wkleić spowrotem w to samo miejsce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.