Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nicrame

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

About Nicrame

 • Birthday 01/30/1983

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.marcinwilk.eu/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin
 1. @paul221 masz jeszcze szansę Niedawno w Apart w Lublinie w galerii Olimp spotkałem nadal w sprzedaży te zegarki.
 2. Gdyby to było parę sztuk to może, ale to cała seria więc duuużo egzemplarzy Mają 14 dni (posta napisałem w dniu złożenia reklamacji). Ale.. Dziękuję za zainteresowanie. Fajnie, że ktoś udzielił w końcu jakiejś informacji. Ja zawsze liczę na odpowiedzi pisemne (email albo listownie), aby mieć na piśmie jaki jest stan rzeczywisty, wtedy łatwiej się odnosić do konkretnych odpowiedzi. Bardzo dziękuję wszystkim za wszystkie odpowiedzi i chęć pomocy, jestem pozytywnie zaskoczony, mało dzisiaj jest takich społeczności, które bezinteresownie interesują się i podejmują działania w celu pomocy innym. Skoro pieniążki będą przesłane, to chyba zacznę szukać jakiegoś poważniejszego producenta, bo jak dla mnie ani Adriatica, ani jej dystrybutor nie zdali egzaminu komunikacji z klientem (a obsługa po zakupowa jest dla mnie dużo bardziej ważna niż sam produkt).
 3. Poszła z mojej strony reklamacja z tytułu rękojmi (kupowany był zegarek w sieci Briju przez ich stronę www). Producent olał i zero odpowiedzi. Dystrybutor olał i zero odpowiedzi.
 4. Dziękuję, do nich właśnie wczoraj napisałem, może coś odpiszą. Jeżeli nie, to będzie bardzo dziwne i chyba jednak wyjdzie na duży błąd producenta, do czego coraz bardziej się skłaniam. Ciekawe jest dla mnie, że marka Adriatica należy do ADRIATICA PR & A WATCH SAGL. O ile jest to faktycznie zarejestrowana spółka w Szwajcarii, to nazwiska współwłaścicieli brzmią dość znajomo: Shareholders Boguslaw Swiderski Tomasz Tytus Swiderski Wieslaw Swiderski. No nic, będę kombinował dalej. Dla mnie jest to bardzo ciekawe, chyba rzadko się takie coś zdarza
 5. Paragon. Serio taki producent może zrobić taki błąd i udawać że się nic nie stało?
 6. Dzień dobry. Posiadam od niedawna zegarek Adriatica A8276.2163A. wszystko działa fajnie, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Mianowicie z czasem zauważyłem, że na tarczy miejscu gdzie znajduje się godzina szósta zamiast rzymskiej VI znajduje się IV (nie jest do góry nogami). Pomyślałem, że albo błąd egzemplarza, albo może podróbka, Załączam foto. Okazuje się jednak, że odwiedziłem kilka sklepów i wszystkie modele serii mają tak samo. Także na stronie producenta, oraz polskiego dystrybutora (zrzuty w załącznikach) jest tak samo. Na meila w tej sprawie na oficjalny adres (po angielsku) nikt mi nie odpisał. Wysłałem też zapytanie 17.12.2019 na facebook na Adriatica Polska i zero odpowiedzi. Wiadomość wysłana formularzem na stronie producenta (wersja pl strony i zapytanie) też zero reakcji. Dzisiaj wysłałem kolejne zapytanie formularzem na stronie polskiego dystrybutora. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak to ugryźć? Czy to może faktycznie jakiś designerski popis, czy zwykły błąd?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.