Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cichybyk

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

29 profile views
 1. Wiecie co chłopaki, byłem dzisiaj w sklepie żeby sobie pooglądać różne zegarki. I oglądałem tego Tissot Gentleman w wersji kwarcowej. I mi się nie spodobał. To znaczy założyłem na rękę i nie pasował mi. Trochę głupio, że podałem go jako referencję. Natomiast bardzo podobał mi się Atlantic https://dolinski.pl/atlantic-seaflight-70351.41.41r Tylko niestety wielki 44mm no za duży skurczybyk. I Certina np taka https://dolinski.pl/certina-ds-podium-c034.451.11.097.00 I taka https://dolinski.pl/certina-ds-action-c032.851.16.057.01 I ładna Alpina https://dolinski.pl/alpina-startimer-pilot-quartz-gmt-al-247bbg4s6/ Na żywo one całkiem inaczej wyglądają. Czyli jednak odrobinę więcej sportowego pierwiastka jest potrzebne. W przyszłym tygodniu znowu tam pojadę, szkoda tylko że nie mają wszystkiego co na stronie.
 2. Hehe 😀 U mnie jest tak że wszystkim. Idealne byłoby coś tam tylko budżet nie pozwala 😁
 3. To są bardzo ciekawe propozycje, zwłaszcza Pathfinder mi się podoba. Automatów nie wykluczam, tak więc są to nowe kierunki poszukiwań. Dzięki. No niestety odpada za zintegrowana bransoletę. A ja lubię kombinować z paskami. Ale wizualnie całkiem ok. Hehe 😀 U mnie jest tak że wszystkim. Idealne byłoby coś tam tylko budżet nie pozwala 😁
 4. Trochę one są za bardzo "wojskowe" miałem podobnego Seiko i właśnie chciałbym coś trochę bardziej eleganckiego o ponadczasowym wyglądzie. Coś właśnie w stylu tego Tissota lub Certiny.
 5. No tak, ale nie jest to proste.
 6. Ładna, choć to 38 może być nieco małe. Ale biorę na listę do przymiarki.
 7. Cześć koledzy i koleżanki. Znowu stoję przed wyborem zegarka dla siebie, ale tym razem mam trochę więcej do wydania. Ok 1500 zł. Nastawiam się na kwarca, ale jakby się trafił jakiś automat ze stop sekundą i ręcznym dokręcaniem i dość dokładny, to też może być. Oglądam od kilku dni zegarki po różnych sklepach w necie, na razie na żywo nic nie widziałem. Moje wymagania to: koperta 39-41 mm - najwygodniejszy dla mnie. NIE diver NIE chronograf NIE cyfry rzymskie ciemna tarcza, najlepiej niebieska lub zielona ew brąz. 3 wskazówki data - przynajmniej dzień miesiąca styl dość luźny na tarczy mogą być albo indeksy albo cyfry arabskie albo mix ale muszą mieć lumę - im lepsza tym lepiej. Wodoodporność min 50m Marka chyba bez znaczenia, ale wolałbym coś ładnie, solidnie wykonanego z dobrym i trwałym napędem. Szwajcaria? Niemcy? Może jakiś microbrand? Po wielu godzinach oglądania stwierdziłem, że podoba mi się taka klasyka jak Tissot Gentelman kwarc na pasku, ale on chyba nie ma lumy na indeksach, przynajmniej tak to wyglądało na filmie który oglądałem. https://dolinski.pl/tissot-gentleman-t127.410.16.041.00 Mam już zawroty głowy od tego przeglądania, zaczynam gonić w piętkę, a nie chciałbym w końcu kupić czegoś żeby tylko zakończyć proces wybierania. Jeśli bylibyście tak mili i podrzucili mi swoje propozycje byłbym bardzo wdzięczny. To jak? Pomożecie?
 8. Jeśli mogę dorzucić swoje 3 grosze, to Albany jest znacznie ładniejszy (według mnie oczywiście).
 9. Rozumiem, szanują się, wyższy prestiż. Dlatego raczej odpuszczam Eposa, za wysokie progi na moje nogi, jak mówi porzekadło. Pewnie skusze się na Glycine, bo jest w moim zasięgu.
 10. Na pewno nie w Polsce. Poczekam może na black friday albo coś takiego i się okaże. Jak nie, to trudno, może następnym razem jak budżet pozwoli
 11. Już tam byłem liczyłem raczej na coś spektakularnego jak w przypadku Glycine czy Tissot gdzie cena po opłatach to jakieś -60-70%
 12. Cześć. Chodzi mi po głowie ostatnio zmiana zegarka. Mój Seiko już mi się nie podoba więc szukam i oglądam. Epos mi się podoba, ale chciałbym go kupić poza naszym krajem ze względu na ciekawe przeceny na świecie. Jednak nie ma tej marki ani w creationwatches ani w jomashop, czy jest jakieś inne miejsce gdzie można dostać Eposy w wybitnie niskiej cenie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.