Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

brudnykrasnal

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Rmickey, kupowałeś z przesyłką z zagranicy czy polski sprzedawca? Preferowałbym jednak odbiór osobisty. Na chrono znalazłem aukcje https://www.chrono24.pl/breitling/superocean-heritage-ii-42-ab2010161c1a1--id9662134.htm znacie może sprzedawcę? Posiadają również swoją stronę internetową. Sprzedawca poinformował że nie ma w chwili obecnej tego modelu na stanie i czas oczekiwania to 2 tygodnie, po przedpłacie 10 % od kwoty 3320 euro za nowy zegarek.
  2. Szanowni, zanoszę się z zakupem zegarka Breitling Superocean Heritage II 42 mm. Natknąłem się na poniższą aukcję i mam do was prośbę o weryfikacje autentyczności zegarka oraz czy cena jest odpowiednia. Mam wątpliwości, ponieważ jeżeli zegarek jest nowy, to nie powinien chyba mieć mechanizmu ETY. Z góry dziękuje. Jeżeli posiadacie lepsze "źródełko" lub sami macie na sprzedanie ww. zegarek w stanie bardzo dobrym lub nowym to proszę o kontakt. https://allegro.pl/oferta/breitling-superocean-heritage-42-mm-nowy-okazja-7866719377
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.