Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nalduccio

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Wstrzymywałem się z zakupem tego zegarka przez prawie rok licząc że Steinhart zrobi go z bezelem ceramicznym ale z indeksami grawerowanymi. Straciłem nadzieję i kupiłem w marcu ze zwykłym ceramicznym. Kilka dni temu zobaczyłem że Steinhart jednak się zlitował i wprowadził taką wersję. Liczyłem że może uda się tę wkładkę podmienić ale wszystko wskazuje na to że jednak nie. Wadą tego bezela bez graweru jest to że co prawda wygląda to świetnie ale słabo te indeksy widać a umnie wrok już nie ten. Cóż może spróbuję go odsprzedać i zakupić tę wymarzoną wersję. Jeśli jest ktoś zainteresowany to mogę rozważyć sprzedaż. Stan zegarka 10/10 (w zasadzie stan sklepowy tylko bez tych folijek ochronnych.
  2. Dzień dobry Czy wie ktoś czy można gdzieś kupić wkładki bezela do Zegarka Steinhart Ocean One 42mm? Kiedyś były dostępne na stronie producenta a teraz nie można ich już tam znaleźć.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.