Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zak123

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Sensowne byłoby otwarcie wstępnych zapisów na dekielki. Przy większej liczbie chętnych może cena byłaby niższa.
 2. Zielona tarcza na dłoni wygląda nieźle, na renderach natomiast niezbyt dobrze. Chyba to nie mój kolor. Za to niebieska bardzo mi się podoba - wygląda jak ta z pierwotnego projektu i chyba taką bym wolał. Czekam (niecierpliwie) na dalszy rozwój prac.
 3. W sumie czekanie nie jest takie złe. Jak już dostaniemy te zegarki, to nie będzie na co czekać. Zrobi się nudno.
 4. Tu podajemy tylko zapotrzebowanie na zmianę paska dostarczanego wraz z zegarkiem z rozmiaru L na rozmiar XL z uwzględnieniem koloru (czarny lub mahoń). 1. Sachem - czarny 2. Pikom - czarny 3. rk7000 - mahoń x2 4. niet - brak wskazania koloru 5. MrMarGol - mahoń 6. DanielllO - mahoń 7. mmarc1 - mahoń x2 8. Trebor 66 - mahoń 9. fotolizard - mahoń x2 10. drimik - czarny 11. romseyman - czarny Tu podajemy tylko zapotrzebowanie na inny kolor niż standardowo przypisany do danego zegarka, w rozmiarze L. Przypomina cytat z QV - Standardowo wszystkie niebieskie i białe zegarki będą na czarnych paskach a grafitowe zegarki na Mahoniu. 1. jjerrys - mahoń 2. TaTa - mahoń do niebieskiego 3. kopeć - mahoń do niebieskiego 4. janek1984 - mahoń do niebieskiego 5. alleck - mahoń do niebieskiego 6. 12xu - mahoń 7. 76gibi - mahoń do niebieskiego 8. Werter - mahoń do niebieskiego 9.Jaqbowski - mahoń do niebieskiego Tu zgłaszamy zapotrzebowanie na DODATKOWY pasek, poza tym który będziemy mieli z zegarkiem. 1. Pikom - mahoń - rozmiar XL 2. drimik - mahoń - rozmiar XL 3. MikeS86 - mahoń - rozmiar L 4. zak123 - mahoń rozmiar L Uprzejmie proszę o kopiowanie całej listy, a nie tylko do miejsca gdzie się dopisujemy....
 5. A może na podziałce rezerwy chodu zostawić tylko 1,2,3,4 bez cyfry 0. Wyglądało by to "lżej". Jak uważacie? W końcu przez 10 to można sobie przemnożyć w pamięci. Albo w ogóle zastąpić cyfry indeksami.
 6. Czary Mary, wyskakuj z trzech stów ... stary. Tak żeby się rymowało. Nie mogłem się oprzeć. Poeta jestem czy co?
 7. Musimy też wziąć pod uwagę fabryki, które wyprodukują koperty, tarcze i szkiełka. Będą miały wszystko co potrzebne do wznowienia produkcji. Kto wie, może za rok lub dwa pojawi się jakiś chiński klon naszego FM.
 8. http://zegarkiclub.pl/forum/topic/116819-zapisy-na-zegarek-forumowy-formmeister-bauhaus-automatyczny/ W pierwszym poście zapisowym (link powyżej) jest wszystko wyjaśnione. A te 150 szt to warunek minimum, żeby projekt ruszył (gdzieś to zostało napisane, ale teraz nie mogę odszukać).
 9. Od początku byłem zdecydowany na niebieski, a teraz nie wiem. Grafit po poprawkach jest świetny i namieszał mi równo. Szacun dla projektantów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.