Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MADE BY J

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Trochę głupio się przyznać, ale cóż... Ten zegarek miał na przedzie pierścień. A że takiego nie rozbierałem jeszcze to nie wiedziałem, że trzeba go metodą delikatno - siłową zdjąć. Co to za mechanizm? Question stands still.
 2. Nie chciałem tego mówić. Zegarek każdemu taki jaki się podoba. To że podoba się DW, Nixon albo nowe Błonie (hahahahah!!) to już nie moja sprawa.
 3. No jakiś żart, zdaje się. Zmień zegarmistrza.
 4. Od tego filmu zaczął się temat. Tylko, że yt z czasem zmniejszyło jego jakość oraz nie była to pełna wersja filmu. Wczoraj znalazłem, linkuję. https://www.youtube.com/watch?v=508-rmdY4jQ
 5. Nope. Nie ma żadnych znaczków nigdzie na widoku, a nie będe go rozbierał jak siedzi w kopercie. Chociaż śrubki trzymające kopertę wykręciłem, bo dało się je wyciągnąć przez dziurkę od wałka. Też nie pomogło. Lepsze foto. Ktoś już go na pewno próbował wyciągnąć, bo śrubka od wałka jest ,,przeorana" oraz byl wielki paluch na środku.
 6. Witam serdecznie, Pierwsze kłopoty to i pierwszy post. Słowem wstępu, od dłuższego czasu sam serwisuję swoje, co tańsze, zegarki. Jeżeli nie znajdę czegoś na tym forum to w internecie najczęściej będzie. Piszę ponieważ właśnie skończyły mi się opcje. Wpadł mi w łapy Technos: Wziąłem tego Pana na warsztat i bardzo szybko ,,zabił mi ćwieka". Otóż nie mogę wyciągnąć mechanizmu. Spokojnie obraca się w kopercie, ale nie wykazuje chęci wyjścia z niej. Brak pierścienia, a śrubki wykręcone. W akcie desperacji wyciągnąłem mu ciśnieniowo szkiełko, ale ten Pan na pewno wychodzi tyłem... Męczę się już zdecydowanie za długo, gotów jestem go ,,lekko" stuknąć młoteczkiem. Chłopak nie ma woli współpracy, a ja nie umiem go przekonać. Czy macię Państwo jakieś pomysły co mogę robić nie tak? Nie wiem również co to za mechanizm. Nie wydaje mi się, żeby to była ETA 1130/15, a czytałem, że Technos takie wsadzał w okolicach '70 (a na te lata mi wygląda). Pomocy! Mechanizm sprawny, muszę go wyczyścić, zrobić renowację koperty, zamówić szkiełko i będzie ładny. Ale on nie chce...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.