Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ardius88

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About Ardius88

 • Birthday 01/01/1988

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Jelenia Góra
 1. Witam. Pada mi bateria w G-9000MS MUDMAN. Powiedzcie jak ją dobrze wymienić? Jaką baterię polecacie?
 2. Od niedawna mam Mudmana w negatywie i muszę powiedzieć, że w pełnym słońcu bardzo dobrze widać na nim godzinę. Dodatkowe wypustki od spodu moim zdaniem mogą się na wyprawach rowerowych przydać.
 3. Mudman właśnie przeszedł test na wodoszczelnosć. Co prawda niedużą, bo w umywalce, ale strach i tak był czy przypadkiem się nie "utopi"
 4. Gdzieś w internecie znalazłem taki tekst o pływaniu na basenie, że potem przez chlor zegarki dziwnie wyglądają. Wiadomo że nie po jednej kąpieli, ale po częstych wizytach. Wiem, że Mudman jest odpornym zegarkiem, ale wolałem zapytać niż potem żałować.
 5. Jak z pływaniem z G-Shockiem? Faktycznie chlorowana woda uszkadza taki zegarek?
 6. Fajny trzeci, czwarty mój , i od 10 do 13 git. We wszystkich ten dekielek od spoku gumowy ma inny kolor?
 7. Ale czy wtedy nie będzie się łuszczył? To bezpieczne dla paska takie gotowanie? Choć w sumie zegarek ponoć ma być odporny na wszystko
 8. Jako takiego zapachu nawet nie ma. Trzeba się dobrze wwąchać Ale zdecydowanie nie śmierdzi. Odrazu po kupnie wyczułeś? Intensywny zapach?
 9. O których wypustkach mówisz? Do mnie też czerwone jakoś nie przemawiają. Nawet moja dziewczyna powiedziała, że ten model z czerwonymi przyciskami jest jeszcze brzydszy niż ten z czarnymi, który już jest brzydki Każdy ma własne zdanie i niktórym czerwone będą odpowiadały.
 10. Serwisowałeś go kiedyś? Ile trzyma bateria?
 11. Dziękuję. Mam nadzieję że uda mi się go utrzymać w dobrym stanie i długo mi posłuży. Jestem z tych którzy dbają o takie rzeczy.
 12. Odrazu nasuwa mi się pytanie - czy we wszystkich MS ta gumka od spodu jest trochę innego koloru? U mnie zegarek jest czarny, a ta gumka/uszczelka jest jakby grafitowa.
 13. Ardius88

  G-9000MS

  Pierwszy G-Shock
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.