Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pablopoland2

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Od ręku?! Ok miliona produkcji rocznie i taki czas oczekiwania? Gdzie tu kryzys? ALe z drugiej strony przy tak dużym zapotrzebowaniu na te zegarki to uważam akurat dla Rolexa za minus bo ten zegarek bardzo "powszednieje" tracąc na prestiżu, np w porównaniu do Omegi.
 2. Po przeczytaniu powyższych propozycja rozumiem, że w tej cenie nr 1 to Rolex Submariner'a. Jest z nim jednak problem. Byłem kilka dni temu w salonie Rolexa w Warszawie i termin oczekiwania na niego to 4-8 miesięcy!! Masakra jakaś ....
 3. Jestem z Warszawy i w Galerii Mokotów już oglądałem Rolexy, Hubloty i Zenith. Zresztą wszystkei zegarki jakie wymieniłem w pierwszym poście już widziałem i dotykałem . Właśnie - czemu nikt się nie wypowiedział nt tych 2 Zenith? Miałem wrażenie, czytając różne artykuły że mechanizm jaki posiadają jest bardzo dobry i in-house. Natomiast jeśli chodzi o Rolex to zdaję sobie sprawę z jego jakości ale ten design, i to że jest na bransolecie jednak go dyskwalifikują w ,moich oczach. Wymyśliłem sobie zegarek na gumie albo pasku, w ciemnej tonacji. Jeśli chodzi o Breitlinga to ten model Chronomat nie widziałem, zresztą jakoś miałem wrażenie że Breitling jest niżej od wymienianych Manufaktur jeśli chodzi o prestiż. Wiec tak, również zależy mi na prestiżu i uznanie, no bo Guys nie ma co ukrywać - kupujemy bardzo drogie auta i zegarki również dla podziwu .
 4. Co to jest AP? OK, myślę że to dość dobre argumenty czemu nie Hublot. Dziękuję za ten komentarz. Masz racje, ze wydając 40k PLN lepiej postawić jednak na tradycję i duszę. W takim razie HUB odpada. Ufff wydawać się mogło że coraz mniej kandydatów a tu zapuściłeś kolejnych. Oglądałem tego Rolexa i jakoś mam z tą firmą pewien kłopot. Z racji tego, że tak dużo jest na ulicach tego modelu "replik" i ma jednak w wielu kręgach złe skojarzenia. Dodatkowo jest na metalowej bransolecie a jednak zle leżą na moim ręku i jakoś nie lubie metalu na dłoni. Jeśli chodzi o tego Breitlinga to bardziej podoba mi się Chronomat jaki powyżej polecił Drake i mam wrażenie że ma jeszcze lepszy mechanizm. Jednak pociągnę jeszcze to porównanie pomiędzy Omega DSOM i a tym Rolexem? Czy ich mechanizmy aż tak się różnią na korzyść Rolexa czy to trochę jest dyskusja jak z aparatami - jedni mówią Canon a inni Nikon?
 5. Swietnie wygląda również ten Breitling. Panowie nadgarstek jest OK. Raczej chciałbym, żeby ta dyskusja poszła w kierunku porównania mechanizmów, technologii, jakości. Kurde...im dłużej patrze na tego Breitlinga to podoba mi się coraz bardziej. Dobra. Dokładam go do listy!!
 6. Witam Chciałbym kupić zegarek do 40 tys PLN, nowy. Zależy mi, żeby miał oryginalny wygląd ale też zarówno sportowy jaki i do marynarki. Nie mylić z garniturem . Z tych jakie widziałem do tej pory to podoba mi się 4 z nich i dlatego prosiłbym o opinie nt ich mechanizmów. 1. Omega Dark Side of the moon 2. Hublot Big Bang Aurtomatic 301.CI.1770.RX (https://www.apart.pl/zegarki/hublot/big-bang/6110), cena powyżej 40k PLN ale do negocjacji 3. Hublot Fussion Automatic Chronograph 521.CM.1771.RX (https://www.apart.pl/zegarki/hublot/classic-fussion/6131) 4. Zenith El Primero 36 000 VPH (https://www.apart.pl/zegarki/Zenith/El_Primero/5667) 5. Zenith El Primero Skeleton (https://www.apart.pl/zegarki/Zenith/El_Primero/5668) Ma być ciemny, a jesli chodzi o Zenith to tylko te "szkieletory" mi sie podobają. Ahaaa... i odpadają wszystkie zegarki na bransolecie ktoś? coś?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.