Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JUREK

Użytkownik
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  WROCŁAW
 1. Tak dokładnie mam na myśli to co tu napisałeś. Natomiast jak napisałem nie dziwię się specjalnie takim zachowaniom i raczej mnie nie denerwują bo mniej więcej domyślam się o co chodzi tym ludziom.Jedno jest pewne: wielu młodych Polaków nie różni się w tym wypadku od rapera bo gdyby nagle dostali kilka milionów $ za płytę to pewnie kupiliby sobie nowe BMW z silnikiem od promu kosmicznego. Co innego ludzie wychowani w normalnych warunkach, gdzie będąc dziećmi mieli wszystko w normie i pod dostatkiem w zdrowych proporcjach i bez przesady..wtedy zwykle nie dochodzi do takich przerysowań w przyszłości.Ale jak już zaznaczyłem mi to nie przeszkadza.
 2. To jest całkiem normalna postawa ludzi z "getta".My Polacy też mamy podobne podejście. Zwykle jest tak: to czego brakowało w młodości lub wręcz jeżeli występował chroniczny brak wszystkiego to to nabiera w podświadomości tak monstrualnych rozmiarów, że jeżeli nieliczni się wyrywają i osiągają totalną zmianę sytualcji materialnej zaczynają iść w drugą skrajność. Zjem tyle ale kupię 100 x tyle. Starsze pokolenie Polaków podobnie się zwykle zachowywało po upadku komuny. Kto otworzył firmę i mu się powiodło kupował i konsumował ponad stan. Ludzie z kolei mniej majętni w momencie pojawienia się możliwości posiadania np: 15 letniego czy 20 letniego BMW kupowali je mimo iż można kupić coś nowego i na gwarancji. Co do młodego pokolenia do dzisiaj widzimy 18-to -25 latków jeżdżących albo raczej leżących pod swoimi czarnymi 20-LETNIMI BMW :shock: ...no ale zadają szyku :? ...więcej naprawiasz niż jeździsz ale...no masz go. Ja się temu specjalnie nie dziwię i nie krytykuję ale taki jest właśnie mechanizm.
 3. Witam, odnośnie dokładności chodu mojego ULYSSE NARDIN MAXI DIVER CHRONOMETER (mam go dopiero może 2 tygodnie)to na początku odchyłka dobowa wynosiła -5 sekund czasem mniej ale domniemam, że do momentu zakupu nie pracował i chyba się po zakupie w końcu nasmarował bo po kilku dniach ustabilizował się na 1-3 sekund, dalej nastąpiło ciekawe zjawisko, ponieważ jest to automat z rezerwą chodu (noszę go codziennie)więc pewnego dnia machając ręką :twisted: nakręciłem go na maxa i od tego momentu jego codzienne noszenie powoduje, że praktycznie ma cały czas naciągniętą sprężynę powyżej 3/4(pracuję mało przy stole, dużo chodzę i kręcę kierownicą ) a skutkiem chyba właśnie takiego potraktowania odchyłka dobowa mierzona w ostatnich 5 dniach właściwie nie istnieje....Mój wniosek jako początkującego zegarkomaniaka jest taki: NOŚCIE SWOJE ZEGARKI I NIE TRZYMAJCIE ICH W PUDEŁKACH BO TEGO NIE LUBIĄ , jak macie ich więcej to kupcie automaty do nakręcania lub jak Was stać służących do każdego zegareczka(no ale to chyba nie ta epoka )
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.