Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ArturPie

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Automat może być oczywiście, ale jakoś bliżej mi do tego Citizena niż Lorusa. Miałem Lorusa i raczej pora na coś innego
 2. Jaką przewagę Twoim zdaniem ma eco-drive nad automatem i kwarcem?
 3. http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/citizen-nh7520-56a-sapphire-automatic-wr-50m-gents-elegant-watch http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/citizen-nh8350-83a-luxury-mechanical-automatic-elegant-mens-watch http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/citizen-nh8350-83e-automatic-50m-elegant-mens-watch Z Seiko tam akurat bardzo krucho, z Citizen znalazłem 3 takie. Różnica przede wszystkim jest taka, że tutaj są automaty. Kwarce niby są dokładniejsze, ale nie mają tego czegoś w sobie co mają automaty. Sam nie wiem, bo jakoś za bardzo nie siedzę w zegarkach żeby opowiedzieć się za konkretnie którąś stroną.
 4. Witam, po 3 latach użytkowania mojego Lorusa na skórzanym pasku przyszła pora na małą odmianę. Mianowicie zamierzam przesiąść się na bransoletę. Z moim budżetem (około 400-500), który przeznaczyłem sobie na zegarek najrozsądniej raczej będzie sięgnąć po coś z Japonii (chociaż niekoniecznie). Wyszukałem kilka modeli - jakieś zastrzeżenia, uwagi, może ktoś coś doradzi? Co do przeznaczenia: noszenie go każdego dnia. https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-classic-sur661p1 https://zegarownia.pl/meski-zegarek-citizen-sports-bd0048-80a https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-basic-bf2011-51ae https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-bd0024-53a https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-bf0584-56ae https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-basic-bf2018-52ae
 5. Iść z tym do jakiegoś zegarmistrza czy online?
 6. Witam, muszę zakupić nowy pasek do mojego zegarka (tutaj link do strony ze zdjęciami i wymiarami: https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-lorus-classic-gent-rh959dx9 ). Nie wiem jednak na jaki pasek się zdecydować, który będzie pasował etc. Poprosiłbym o linki do pasków pasujących do niego. Myślę, że najlepiej byłoby zostać przy czarnym skórzanym gładkim, niestety jestem jeszcze dość zielony w tym temacie i proszę was o rady.
 7. Witam, planuję kupić drugi pasek do mojego zegarka. Zastanawiam się nad czymś jaśniejszym, jednak chciałem się upewnić czy to będzie dobrze wyglądać i gdzie mogę znaleźć pasek jak ten, a może polecacie jakieś inne? W załącznikach mój aktualny zegarek (Lorus RH959DX9) oraz drugi zegarek, który ma pasek jakiego szukam . Tak więc... będzie to dobrze wyglądać? I wiecie może gdzie znaleźć taki lub bardzo podobny? Niestety szukałem ale nie znalazłem. Niekoniecznie musi być taki sam, jeśli macie jakieś swoje propozycje chętnie je przejrzę. Szukam czegoś jaśniejszego od aktualnego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.