Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dorp

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Dzięki za odpowiedź. Sprawdziłem przed chwilą empirycznie. Trzpień jest zbudowany tak, że po jednej stronie ma taką rozszerzająca się końcówkę, która blokuje się po umieszczeniu w bransolecie. Przestrzeganie kierunku wkladnia trzpienia znaczenie ma takie, że gdyby ktoś chciał regulować ponownie bransoletę i zauważy strzałki to będzie próbował wypchnąć trzpień zgodnie z ich kierunkiem. Jeżeli wczesniej ktoś tak jak ów "zegarmistrz" wsadzi trzpień odwrotnie do kierunku strzałek to będzie miał problem z usunięciem trzpienia bo tą "zapadkową" stroną będzie go wbijał do wewnątrz bransolety. Łatwo poznać, która strona trzpienia jest zapadkowa bo na główce po odpowiednim umieszczeniu ma coś w rodzaju rowka jak śrubka. Ta strona trzepienia powinna być odwrotnie do kierunku strzałki. Sorry długi post ale może komuś się przyda w przyszłości;-)
 2. Witajcie, nie chciałem zakładać osobnego tematu a ten wydawał mi się najbardziej zbliżony tematyką. Otóż skracałem dzisiaj bransoletę ori w skx007 u zegarmistrza. Nie obejrzałem dokładnie ale po powrocie do domu zauważyłem, że gość wsadził po obu stronach trzpienie ogniw niezgodnie ze strzałkami. Pytanie czy jest to jakiś problem? Z jakiegoś powodu producent umieścił te strzałki i trzpienie zgodnie z nimi. Istnieje ryzyko wypięcia? Narazie tylko irytuje mnie sama świadomość - braku świadomości "zegarmistrza";-) i to, że nie sprawdziłem na miejscu.
 3. jeżeli nie musisz mieć co do centymetra to SRP653K1 jest w takim pudełku: Measuring 16.0 cm x 9.5 cm x 13.0 cm, The main watch box is slightly smaller at 16.0 cm x 8.0 cm x 13.0 cm and in black. http://easternwatch.blogspot.com/2015/05/seiko-prospex-automatic-diver-200m-baby.html
 4. We wtorek nawet o dobre 15 gr;-) przy tej wartosci jednak kilka złotych nie miało większego znaczenia wobec uciechy z zakupu;-) Raczej nie ma co się spodziewać w najbliższym czasie spadku cen walut. Złoty niestety wciąż słabnie.
 5. Dobry wieczór, zamówiłem dzisiaj przy nie sprzyjającym kursie USD skx-a007 ale i tak się cieszę;-) zobaczmy jak z przesyłką. Mam nadzieję, że będę się mógł pochwalić;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.