Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Patryk1989

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Witam koleżanki i kolegów, poszukuje uszczelki dekla do zegarka Diesel DZ4302 jeżeli ktoś ma dojścia albo się orientuje gdzie mogę z tym uderzyć proszę o informację. Pozdrawiam Patryk
 2. dziękuję za pomoc. Jak będę miał okazję to zrobię zdjęcia. Na razie zegarek oddałem do zegarmistrza i już dobre cztery miesiące szuka tego wałka udało mi się z niego "wyciągnąć" tylko tyle że jest to mechanizm SeaGull. Postanowiłem poszukać na własną rękę, nic nie znalazłem, dlatego zapytałem na forum z prośbą o informację na temat części do Chińczyka.
 3. Witam, nabyłem jakiś czas temu zegarek Armani z certyfikatami itp Jak się później okazało obudowa jest z logiem Armani, a mechanizm to chińczyk SeaGull. Niestety spadł mi i pękł wałek naciągu, nigdzie nie mogę znaleźć takiego wałka. Może orientuje się ktoś gdzie mogę szukać części do zegarków produkcji Chińskiej, lub jakiś wałek zastępczy który może pasować. Z wszelką pomoc serdecznie dziękuję.
 4. szukam właśnie producenta od jakiegoś czasu i "Japy" mają nabity stempel http://www.roschmitt.com/0515/images/12444_B.JPG Nie wiem czy jeszcze gdzieś może być ukryte jakieś oznaczenie albo jakieś znaki charakterystyczne dla tego właśnie producenta. Zerkałem na link, dziękuję za pomoc już jestem bogatszy o wiedzę że zegar ma przynajmniej 166 lat
 5. Witam! Proszę o identyfikację dwóch zegarów: Zegar 1. Na werku nie ma żadnych oznaczeń jest tylko numer, zegar wygląda na złocony ogniowo, wahadło jest montowane na nitce. Jeśli mógłby ktoś pomóc jakiej produkcji jest werk, ewentualnie lata produkcji. Zegar 2. Na werku zegara jest wybity symbol "G.E.V." na tarczy jest napis "FROT" oraz jakiś delikatnie zamazany napis widoczny na zdjęciach. Zegar jest postawiony na alabastrze. Proszę o identyfikację zegarów za wszelką pomoc będę wdzięczny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.