cześć ludzie,szukam PRC 200 na branzolecie za normalne pieniądze,troche o nich czytałem i wiem że to najczęsciej podrabiany TISSOT,znalazłem takie cudo na OLX ale nie wiem czy to ori w sumie a podejrzewam faka bo na alle za wiecej są wystawiane faki tego modelu http://olx.pl/oferta/zegarek-tissot-prc200-szwajcarski-mechanizm-eta-CID87-ID9R1Vt.html#98ef9bea49 i jeszcze taki casio z serii edifice oglądałem foto "w sklepie" i niby ok ale wolę zapytać fachowców http://olx.pl/oferta/nowy-zegarek-casio-edifice-ef-550d-7a-CID87-IDeLJ6z.html#1e447185a2;promoted