Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bart_ek92

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. bart_ek92

  Poszukuję

  Witam, szukam części/ uchwytu do wahadła zegara, nie wiem jak nazywa się ta część pokazana na zdjęciu- zaznaczona niebieskim kolorem. Zegar firmy FHS wiszący. Proszę o pomoc. Może ktoś ma taką do sprzedania? Lub gdzie mogę ją znaleźć.
 2. Dziękuje za odpowiedz. Jeżeli chodzi o wahadło to sprężynkę mam tylko nie ma metalowego uchwytu na którym powinno wisieć.
 3. Witam, proszę o pomoc w identyfikacji zegara wiszącego, o informację na jego temat. Nie posiadam blaszki/ uchwytu od wahadła na którym wiesza się wahadło i nie jestem pewien czy wahadło na pewno jest od tego zegara, ma długość 44,5cm. W załączniku zdjęcia.
 4. wszystkie zdjęcia dotyczą jednego zegara. Zrobiłem jeszcze kilka, gongu tylko od dołu bo nie chciałbym wyjmować mechanizmu( jak na razie chodzi, chcę sprawdzić jak długo ). Z jakiego okresu może pochodzić?
 5. Witam, proszę o identyfikację zegara stojącego. Posiada tylko numer na mechanizmie, i podpis na tarczy z tyłu, żadnych sygnatur. Załączam zdjęcia.
 6. Dziękuje wszystkim za zainteresowanie. Jeszcze nie wiem co chcę z nim zrobić. Kupiłem go jakiś czas temu na giełdzie staroci. Sprzedający nie wiedział zbyt dużo na jego temat, powiedział tylko, że jest dość stary , a teraz chciałem się dowiedzieć coś więcej na jego temat, bo oglądałem go już kilka razy i szukałem info na w internecie ale nic konkretnego nie ustaliłem.
 7. Dziękuje za informacje. W tym drugim znalazłem jeszcze pod tarczą na werku wyryty napis: M 21348n, i w lewym dolnym rogu: 20. Co to może oznaczać?
 8. Witam, proszę o pomoc w identyfikacji 2 zegarów wiszących. Pierwszy z nich to Junghans, natomiast chciałbym się dowiedzieć coś więcej, np: z którego roku pochodzi. Na werku ma wybity numer: W 202 28 6. Czy to oznacza ze pochodzi z 1928 roku? W załączniku zdjęcia. Drugi zegar ( w ciemnej obudowie) niestety nie posiada żadnej sygnatury, jedynie numer na mechanizmie: 81 900. Jakiej może być produkcji i który rok? Proszę o pomoc.
 9. Witam, posiadam zegar wiszący, wahadłowy Gustav Becker trio gong. Zegar posiada sygnatury na skrzyni, mechanizmie oraz tarczy. Na mechanizmie nie ma numeru seryjnego jest tylko sygnatura. Szukałem informacji na temat daty, jedynie po kształcie sygnatury myślę, że pochodzi z lat 20/30, ale może się mylę, nie znam się na tym Proszę o pomoc, jeżeli ktoś jest w stanie powiedzieć o nim coś więcej będę bardzo wdzięczny Załączam zdjęcia.
 10. Witam, proszę o pomoc w identyfikacji zegarka kieszonkowego. Nie mogę znaleźć informacji na jego temat. Zegarek jest sygnowany, posiada również napis. Załączam zdjęcia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.