Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bart_ek92

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. bart_ek92

  Poszukuję

  Witam, szukam części/ uchwytu do wahadła zegara, nie wiem jak nazywa się ta część pokazana na zdjęciu- zaznaczona niebieskim kolorem. Zegar firmy FHS wiszący. Proszę o pomoc. Może ktoś ma taką do sprzedania? Lub gdzie mogę ją znaleźć.
 2. Dziękuje za odpowiedz. Jeżeli chodzi o wahadło to sprężynkę mam tylko nie ma metalowego uchwytu na którym powinno wisieć.
 3. Witam, proszę o pomoc w identyfikacji zegara wiszącego, o informację na jego temat. Nie posiadam blaszki/ uchwytu od wahadła na którym wiesza się wahadło i nie jestem pewien czy wahadło na pewno jest od tego zegara, ma długość 44,5cm. W załączniku zdjęcia.
 4. wszystkie zdjęcia dotyczą jednego zegara. Zrobiłem jeszcze kilka, gongu tylko od dołu bo nie chciałbym wyjmować mechanizmu( jak na razie chodzi, chcę sprawdzić jak długo ). Z jakiego okresu może pochodzić?
 5. Witam, proszę o identyfikację zegara stojącego. Posiada tylko numer na mechanizmie, i podpis na tarczy z tyłu, żadnych sygnatur. Załączam zdjęcia.
 6. Dziękuje wszystkim za zainteresowanie. Jeszcze nie wiem co chcę z nim zrobić. Kupiłem go jakiś czas temu na giełdzie staroci. Sprzedający nie wiedział zbyt dużo na jego temat, powiedział tylko, że jest dość stary , a teraz chciałem się dowiedzieć coś więcej na jego temat, bo oglądałem go już kilka razy i szukałem info na w internecie ale nic konkretnego nie ustaliłem.
 7. Dziękuje za informacje. W tym drugim znalazłem jeszcze pod tarczą na werku wyryty napis: M 21348n, i w lewym dolnym rogu: 20. Co to może oznaczać?
 8. Witam, proszę o pomoc w identyfikacji 2 zegarów wiszących. Pierwszy z nich to Junghans, natomiast chciałbym się dowiedzieć coś więcej, np: z którego roku pochodzi. Na werku ma wybity numer: W 202 28 6. Czy to oznacza ze pochodzi z 1928 roku? W załączniku zdjęcia. Drugi zegar ( w ciemnej obudowie) niestety nie posiada żadnej sygnatury, jedynie numer na mechanizmie: 81 900. Jakiej może być produkcji i który rok? Proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.