Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mario71

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Cześć, Poszukuje informacji na temat wysokości/grubości zegarków TAG Heuer Carrera Calibre 16. Np. taki: http://www.chrono24.pl/tagheuer/carrera-date-chronograph--id4575161.htm lub http://www.chrono24.pl/tagheuer/carrera-calibre-16-day-date-chronograph--id4218940.htm Na stronie producenta te nic nie wyczytałem ciekawego.
 2. Przede wszystkim ma być funkcjonalny
 3. Witam, Kolega ma niedługo urodziny i chcemy ze znajomymi kupić zegarek dla niego. Obecny już zakończył swój żywot, dlatego to dobra okazja na taki prezent. Nie wiem jaki miał wcześniej. Zegarek musi być wodoodporny do min. 300m. Łatwość odczytu nawet w ciemności. Informacja o czasie zanurzenia. Możliwość założenia na skafander. Cena do 3000 zł. Co polecicie? Wygląd - stonowany, dla 50-latka. Pozdrawiam
 4. Oki. Kupię ten od Morellato. Chyba, że macie jeszcze coś ciekawego?
 5. Nie Musi być żółta. Może być bez sprzączki - nie ma ona znaczenia. Oki w takim razie bez budżetu, ale też nie specjalnie drogiego jeśli ciężko coś znaleźć. Tutaj jakiś z technocarbonu - warte zainteresowania? http://www.czasownia.pl/pl/p/Pasek-Morellato-3586-Technocarbon%2C-Czarny%2C-Zolta-nic%2C-22mm/136
 6. Nie nie, może być inny. Ważne by był czarny z żółtymi nićmi.
 7. Tak, chodzi o taki pasek. Popisałem do paru sklepów i odpisali, że ciężko będzie dostać taki pasek na mój nadgarstek i tako rozstaw. pomożecie poszukać jakiegoś skórzanego, czarnego z żółtą nicią? Szerokość paska przy mocowaniu 22mm, przy zapince 22mm. Dł. standard. Cena - jak najtaniej - 50zł.
 8. Super, dzięki. A jak dobrać teraz ten pasek, by pasował na mój nadgarstek? Mam nadgarstek 16mm, a rozstaw pomiędzy bolcami mocującymi paski, to 50mm.
 9. Witam, Szukam takiego paska jak na zdjęciu. Takiego z wyciętymi tymi kołami. Ważne, by ostanie oczko w które wchodzi bolec było około 45mm od mocowania - jak na foto. Nie wiem jak wyszukać coś takiego. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.