Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Raptowny21

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Jeśli będzie o niego dbał to proponuję klasyka Tissot Le Locle w automacie Pewniak do wszystkiego Pozdrawiam
 2. Panowie i Panie ostatnia prosta, zastanawiam się między dwoma zegarkami już teraz: Timex Miami TW2P66800 https://zegarownia.pl/zegarek-damski-timex-kaleidoscope-tw2p66800 orazFestina Classic https://zegarownia.pl/zegarek-damski-festina-classic-f16936-2
 3. Rozumiem, ale nie mam możliwości wyjazdu do sklepu stacjonarnego. Czy zdarzały się na forum skargi o autentyczność zegarków zakupionych przez ich stronę www?
 4. Witam, czy na stornie www.zegarownia.pl mogę spodziewać się autentycznych zegarków, nawet w promocji? Czy mają jakieś haczyki?
 5. Witam, może ktoś coś doradzi. Jaki zegarek dla dziewczyny (20 lat), sam mam Tissot'a Le locla w automacie, więc może coś w tym stylu, ale tańszy w okolicach 200-250 zł ?
 6. To mnie uspokoiłeś Dzięki, jak będziesz w Rzeszowie to stawiam piwo
 7. Chodzi mi o to jak głośne powinno być to tykanie, bo po prostu wcześniej na to nie zwróciłem uwagi i przeżyłem minizawał, że coś może być z nim nie tak jak trzeba. Potrafisz opisać mniej więcej jak głośne to powinno być w przypadku tego automatu ? P.S Wydaje mi się, że zegarek pokazuje dobrze czas, ale zrobię pomiar i porównam jutro.
 8. Witam, szanowne grono, od 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Tissot'a Le Locle z mechanizmem ETA 284-2. Przed chwilą zauważyłem, a właściwie usłyszałem, że słychać "tykanie". Słyszalne jest z odległości około 10 cm od ucha. Wydaje mi się, że wcześniej tego nie słyszałem, ale może po prostu nie zwróciłem uwagi. Bardzo proszę o odpowiedź czy zegarek nadaje się do reklamacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.