Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Radzionr1

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Radzionr1

  Parnis

  Mam na oku jeden model Deberta. Zadowolony byleś (lub nadal jesteś) z tego zegarka?
 2. Radzionr1

  Parnis

  Gdzie kupiłeś ten niebieski?
 3. Radzionr1

  Parnis

  Aliexpress - Parnis official store. W sieci znalazłem wtedy jakiś kod - zadziałał i jeszcze obniżyłem cenę o 20 zł. Świetny kontakt ze sprzedającym - na pytania odpowiadał na bieżąco i nawet podesłał mi zdjęcia. Do tego rewelacyjny czas przesyłki.
 4. Radzionr1

  Parnis

  11.11 kupiłem Parnisa Portugalczyka. Zegarek dostałem po tygodniu (7 dniach) fajnie zapakowany w pudełko z wkładką z pianki i gąbek. Nawet miał przywieszkę i instrukcję w formie malutkiej książeczki. Z wyglądu wykonanie na najwyższym poziomie i nie ma do czego się przyczepić. Pasek jest wygodny, cały dzień na ręce i nie czułem w ogóle zegarka więc nie wiem o co chodzi ludziom piszącym, że to skóra chińskiego smoka. Zobaczymy jak będzie wyglądał po dłuższym użytkowaniu. Wahnik działa dosyć głośno w porównaniu do mojego Seiko SNZH53K1 ale w normalnym codziennym użytkowaniu w niczym to nie przeszkadza. Po tygodniu noszenia robi ok. +8 s na dobę. Tarcza nie jest biała ale delikatnie srebrzysta i ma fajny szlif. Zegarek jest piękny, niebieskie cyfry i wskazówki na tej tarczy robią świetne wrażenie. Na żywo wypada lepiej niż na zdjęciach na których i tak wygląda świetnie. Podsumowując kupiłem go za 225 pln a moja myślała że dałem za niego ze 2 tys. :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.