Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jlupino

Użytkownik
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Początkujący

About jlupino

 • Birthday 04/09/1971

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Tarnowskie Góry
 • Hobby
  Motorcycles,cars 4x4,films,watches&progressive rock

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. San Martin sporo na Ali widać. Nie wie ktoś, dlaczego akurat SM?
 2. Dzięki Pany:) Bardzo mnie cieszy, że Wam również się podoba. Pasek ori,ale jakby się trochę skurczył
 3. A to moje dzisiejsze efekty pierwszej próby uzyskania patyny
 4. Dzięki wielkie, kupiłem wodę amoniakalną, umieściłem w oparach i od razu widać efekt. Jak długo trzymać w oparach, żeby nie przesadzić?
 5. Panowie mam pytanie, jak utrwalić zgnitą zieleń na mojej Regii powstałą po pobycie w oparach octu winnego. Zauważyłem, że bardzo szybko w kontakcie z wodą patyna schodzi.
 6. Jeszcze znalazłem coś takiego jak Patynol,ale nie wiem jak to działa. A amoniak to używacie w czystej postaci,czy też w postaci wody amoniakalnej 25%
 7. Ale to jest jakiś dodatek do farby. To wchodzi w reakcję z metalem, czy tylko pokrywa powierzchnię?
 8. Kurde , gdzie to znalazłeś-jest super Też taki chcę
 9. I tak by mi spasiło Tomek. Mów co i jak, albo pożyczam od ciebie ten specyfik
 10. Z tym octem i kredą to może faktycznie spróbuję , chociaż rzeczywiście jakoś matowo to wychodzi-takie 2D zamiast 3D A czy ktoś próbował korzystać z poniższych przepisów? receptury oksyd.pdf
 11. Nie ,no, to ja odpuszczam Nie chcę zaszkodzić zegarkowi-to raz, a dwa ,to aż tak bardzo mnie nie ciśnie, żeby zmieniać jego wygląd na silę. Latem w słonym morzu dam mu popalić Mój Steinhart po prawie dwóch latach już fajnie ściemniał,ale na odcienie zieleni to w naturze chyba nie ma co liczyć. To w końcu jajo da radę ,czy nie?
 12. Ta amonia ,to jakoś ogólnie dostępna jest ,bo sól morska to raczej na 100%. Jak z proporcjami, żeby osiągnąć odpowiedni efekt? Myślę sobie,że jak już tarcza pociągnięta w patynie jest, to i koperta z lekko kontrastującą zielenią nieźle by się prezentowała. Czy oprócz wspomnianej amonii (nie wiem,czy o amoniak chodzi) ,są jeszcze inne sposoby na uzyskanie zielonej lub niebieskawej patyny na mosiężnej kopercie.
 13. Też tak chcę pozielenić moją Regie.Z tym jajkiem na mosiądzu to też wyjdzie? Może jakieś wskazówki dotyczące tej operacji . Czy proces muszę kontrolować na bieżąco, czy też można na noc zostawić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.