Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Navigare

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Wrzeciono Czasu w CH Panorama - spore zmiany, lokal przeniesiony w inne miejsce na tym samym piętrze i na miejscu jest teraz zakład zegarmistrzowski. Ceny skoczyły dramatycznie bo jest "autoryzacja" - rok temu za przegląd starej Omegi Semaster płaciłem niecałe 400zł, aktualnie to 1200zł. Byłem tam z chrono Anonimo - spadła mi wskazówka minutnika, zegarmistrz na miejscu twierdzi, że nie może tego naprawić bez wyciągania całego mechanizmu, co wiąże się z pełnym serwisem i opłatą po zniżkach 1500zł. Zegarek wysłałem do Zakładu Zegarmistrzowskiego Omega w Bielsku Białej i naprawa kosztowała 40 zł (słownie: czterdzieści złotych) - wystarczyło zdjąć szkło i nałożyć wskazówkę. Wrzeciono Czasu to dla mnie miejsce skreślone.
 2. Panowie, czy warto to licytować, wygląda na oryginalną? http://allegro.pl/omega-seamaster-co-axial-chronometr-i6685740508.html#thumb/8
 3. Dziękuję za Wasze uwagi, odpuszczę chyba sobie, bo zależy mi na zegarku, który w miarę zachowuje wartość jako używany.
 4. Panowie, zastanawiam się nad tym zegarkiem, czy wszystko wygląda w nim ok, czy jest oryginalny, waszym zdaniem. Kupujący załącza zdjęcia gwarancji, ale pochodzi z jakiegoś zagranicznego sklepu. Czy te zegarki dobrze trzymają swoją cenę jako używane? http://allegro.pl/glycine-combat-6-automatic-3890-19at-bransoleta-i6675386438.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.