Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rollo_tomasi

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About rollo_tomasi

 • Birthday 08/16/1977

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź
 1. Panowie, kurna, co to jest CW, Skłale czy Oris? To nisza, zupełnie nie mająca szans na miejsce w piramidzie, która, choć przestarzała, to jednak taniego jogurtu nie jadą. Tag, Longin, Rado, a, jeśli nie ma kasy- CERTINA i Tissot.
 2. Miałem ten zegarek. Wyjątkowo poręczny (11.5 mm wysokości), świetna luma i ładny wygląd, to jednak widzę kilka minusów: - najważniejszy: właściwie miażdżący- cyfry 5 i 0 na minucie 50-tej na bezelu są nie w osi. To pewnie błąd w dokładności wykonania matrycy. - wartstwa AR bardzo podatna na działanie chemii (chlor w basenie); Gdyby nie powyższe, mówiłbym go do dziś.
 3. Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym, jeżeli zegarek kupujesz jako firma i księgujesz taki zakup po stronie kosztów to prosisz sprzedawcę o wystawienie faktury na tzw. "nabycie wewnątrzwspólnotowe" i wtedy VATu nie płacisz. Jeśli zaś kupujesz jako osoba prywatna- płacisz ichniejszy VAT.
 4. VAT odejdzie tylko w przypadku dostawy wewnątrz UE dla firmy, ale nie w przypadku B2B, czyli sprzedaży dla osoby fizycznej.
 5. Uwagi: Nowsza wersja Coni (1202.10). W cyfrach rzymskich na bezelu VI, VII, VII- indeksy "I" są niższe niż "V". W podróbce maja równa wysokość. W tym modelu także szkło jest powleczone jednostronnie, wewnętrznie powłoka antureflelsyjna, która w widoczny pod rożnym katem i w różnych warunkach oświetleniowych opalizuje na niebiesko.
 6. http://www.vintagezegarki.pl/rolex-datejust-pv-53872.html
 7. No, i stało się. Wymarzona od lat Coni 1202.10.00, rok produkcji 2002 z COSC w stanie doskonałym, po pozytywnie zaliczonym teście na szczelność i chód u P. Szycy w Gdyni. Oczywiście, pełen komplet sklepowy. Ciekawostki: - ostra korona - oryginalny szlif koperty i ogniw - antyrefleks pięknie trzyma (nakładany jednostronnie) - luma razi w oczy, ze spac nie można https://www.dropbox.com/s/3tsdqwqv6gpazto/Zdj%C4%99cie%2001.03.2017%2C%2013%2055%2054.jpg?dl=0 Dziękuje, Koledzy, za motywacje i porady przy wyborze.
 8. Tak, chce sprawdzić co trzeba w tej Konstelacji. O takim zegarku marze od ukończenia studiów- nie ma mowy o wydaniu 6 tysięcy na przedmiot niesprawny czy zmodyfikowany. Orientuje się, ze zegarmistrz podczas pobieżnej, bądź co bądź, ekspertyzy nie wychwyci wszystkiego tj. ewentualnych defektów i oryginalności wszystkich podzespołów, ale będzie w stanie pokazać mi kaliber, odczytać jego numer i wypowiedzieć się na temat stanu mechanizmu. Szyca- Jubikom? Potrafią rozpoznać fake? Sprzedający jest na to gotów. Sycowie chcą zaś za to 40zl. Koszt natomiast chyba ponieść muszę ja.
 9. Witajcie! Który zegarmistrz w Gdyni będzie w stanie potwierdzić autentyczność zegarka Omega Constellation z lat 2001-2004? W CH KLIF jest autoryzowany przedstawiciel, lecz prawdopodobnie bez zegarmistrza, nie udało mi się tez znaleźć biegłego. Proszę o sugestie.
 10. Czy uważacie, ze warto? Jakie jest Wasze zdanie? Za dwa zegarki z linków- męski 37mm, damski 23mm- człowiek chce €1100. Zapewnia, ze zegarki są w doskonałym stanie, na chodzie, z ETĄ. Do tej ceny dojdą koszty przejazdu 1300km w obie strony. Zegarki sprzedaje firma zegarmistrzowska, trusted-seller z Chrono24.j Brak zdjęć werku- zadać otwarcia zegarków? W Ebelu Wave Classic czyni werk wyjmuje sie góra, po zdjęciu lunety.
 11. Witajcie, Proszę Was o komentarz dotyczący poniższej oferty. Przeprowadziłem ze sprzedającym kilka rozmów. Zegarek posiada od nowości, kupiony w autoryzowanym punkcie sprzedaży Omegi. Do zegarka jest komplet dokumentów, opieczętowanych, oryginalnych. Zegarek jest autentyczny, sprzedawca wyraża zgodę na ocenę u fachowca. Stan określa na "salonowy". Zegarek po regularnych przeglądach (udokumentowanych), regularnie w rotomacie, rzadko na ręku. Oryginalne szlify. Człowiek posiada kilka zegarków z tego i wyższych segmentów. Miłośnik i znawca- amator. Jesteśmy umówieni na transakcje, cena Ok 900 zł niższa od tej na Allegro. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6724603535 Czy uważacie, ze warto? Proszę o brak komentarzy dotyczących gustu przy wyborze modelu- od zawsze podobały mi się złoto- srebrne Connie.
 12. Panowie, jakie mechanizmy winny znajdować się w tych modelach? https://www.chrono24.com/pl/ebel/classiv-wave-damen-uhr-23mm-stahl-750-gold-klassische-uhr-klassisch--id5215729.htm?SETLANG=pl_PL&SETCURR=PLN&utm_medium=app&utm_source=ios-app&utm_campaign=sharing https://www.chrono24.com/pl/ebel/classique-wave-herren-uhr-37mm-stahl750-gold-klassische-uhr-2--id5630990.htm?SETLANG=pl_PL&SETCURR=PLN&utm_medium=app&utm_source=ios-app&utm_campaign=sharing
 13. Ta linia. A ta, którą reprezentowały tamte dwa stare? To tez Cons, ale nieco inna luneta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.