Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

astonik

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Oryginalna, w pięknym stanie mechaniczna Raketa, ze skórzanym oryginalnym paskiem. Zegarek sprawny (późni się parę minut na dobę). Na szkle widoczne pod światło jakieś lekkie zatarcia. 90 zł + wysyłka za tyle może pójść.
 2. Do sprzedania: POLJOT 17 kamieni z datownikiem, tarcza srebrna "w szachownicę", z bransoletą. Chodzi, ale dokładności nie sprawdzałem. Ogólnie w ładnym stanie, szkło z mikroryskami i jedną większą tak z 5 mm (pęknięcie może) przy krawędzi. Z tyłu logo górnicze. 69 PLN + wysyłka. I piękna Zaria 17 kamieni z czarną tarczą w - wg mnie - idealnym optycznie stanie. Zaria chodzi ( w sensie - tyka po nakręceniu), dokładności nie sprawdzałem. 60 PLN + wysyłka.
 3. Na taki rarytasik szukam nowego właściciela. Piszę 100 PLN, ale jak ktoś zainteresowany to propozycję na PW. Zegarek damski "Czajka" - końcówka lat 60-tych. Jeden zegarek i 5 wymiennych nakładek na kopertę, w tym 4 pozłacane. Nakładki o różnych wzorach i różnym kształcie. Zegarek sprawny, na chodzie, od spodu nosi ślady widoczne na zdjęciach. Poza tym w stanie bdb. Jedna nakładka - noszona - ma lekkie ślady użycia. Pozostałe 4 są w stanie idealnym, nie używane. Zmiana nakładki przez wyciśnięcie kciukiem zegarka od strony tarczy. Wymiary zegarka: średnica bez koronki - 17,5 mm, z koronką - 19 mm. W komplecie było do niego piękne drewniane etui wyściełane atłasem, ale gdzieś w odmętach czasu zaginęło. Nieaktualne. I taki budzik. W stanie b. ładnym, na chodzie, tyka i dzwoni. 50 PLN. Nieaktualne
 4. W ramach przeglądu szuflad starych i starszych powynajdowałem takie różne zegarki i złomy. Jak kogoś zainteresuje - przeczytam z zainteresowaniem. W związku z operem od administratora, który rozkazał wpisać ceny - wpisuję, choć zdaję sobie sprawę, że pewnie nie maja one związku z rzeczywista wartością tego co poniżej. Jeśli ktoś jest zainteresowany czymkolwiek z moich złomów - najlepiej jakaś sugestia. Poljot pozłacany, 23 kam, nie wiem czy sprawny, wiele lat nie używany, z oryginalna mosiężną bransoletą; ośka jakoś zatarta, bo opornie kręci wskazówkami, szkło zarysowane lub pęknięte. Wiem tylko, ze do szuflady wkładany był sprawny, nie mogę teraz o nim powiedzieć tego samego (50 pln) Nieaktualne. Tu inny poliot, uznaję, że niesprawny (20 pln) Nieaktualne A tu takie 2 złomy (20 pln) I bardzo stara Pobieda (relatywnie oczywiście, i oczywiście niesprawna jak na moje oko) (50 pln) Nieaktualne
 5. Mam taki w stanie "ślicznym". Chciałem wystawiać na alle, lecz jeśli kogoś zainteresuje - polecam. Budzik sprawny - tyka i dzwoni. Na pewno trzeba go trochę podczyścić, ale poza wytarciami od nakręcania (fot. 4) - stan prawie idealny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.