Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KonradKamil

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Coś czuję, że niestety sprawa będzie musiała skończyć się w sądzie, bym zdołał odzyskać pieniądze od tego sklepu.
 2. Najgorsze że przez czas trwania tej reklamacji, minęły już ponad 3 tygodnie od daty zakupu.Bodajże odebrałem go od kuriera 09.03
 3. Witam serdecznie, Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś miał jakąś styczność ze sklepem Brawat.pl. Zakupiłem zegarek Diesel DZ 7350 w owym sklepie, był to mój drugi zakup, wcześniejszy z Allegro okazał się podróbką którą odesłałem. Niestety w tym nowym zegarku ze sklepu Brawat po 2 czy 3 dniach, zauważyłem wilgoć na szkle, zegarek nie miał kontaktu z żadną cieczą, żadne baseny, prysznice czy nawet zamoczenie przy myciu rąk nie wchodzą w grę. Zresztą jest to ta sam historia co w podrobionym zegarku, tam również pokazywała się wilgoć na szkle przy wyjściu na powietrze. Po zauważeniu tego defektu, zauważyłem również, iż w środku zegarka znajduję się całkowicie inna śrubka, do tego datownik ma inny kolor niż na stronie Diesel'a( ja dostałem z czarnym, na stronie jest bialy). Odesłalem zegarek do sklepu z reklamacja tytulem niezgodnosci towaru z opisem, po dwóch tygodniach dostałem informacje iż zegarek ma wilgoć w środku przez złe użytkowanie, śrubka została wymieniona, a jedyne co mi proponują to osuszene zegarka za 35zl. Co do koloru datownika, nie dostałem żadnej odpowiedzi Zastanawiam się teraz czy ktoś miał podobną przygodę z owym sklepem, co mogę zrobić by udowdnić że wysłali mi wadliwy towar i czy ta śrubka i datownik są dowodem nieoryginalności towaru?
 4. Just downloaded this free Mock-Up from Graphic Shelter https://t.co/VsQWDQxBUj via @Sellfy

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.