Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

saabik

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Czyli wysyłka powinna pójść sprawnie Teraz pozostało tylko zarejestrować się i kupić Dziękuję za wszystkie wpisy. Chyba mam jasną sytuację więc póki co już nie pytam o nic.
 2. Ok. Jeśli opłaty są do 30% to mogę to przeżyć. A jak jest z okresem oczekiwania? Jak kupię na dniach to kiedy mogę się spodziewać paczki? Dla porównania paczka ze Szwecji przyszła mi po 10dniach.
 3. Witam Szukając modelu Casio BGA-1200C-7BJF trafiłem na stronę 'shoppinginjapan'. Jest zegarek, jest opis e już tylko pozostało kilka sztuk, no i jest dylemat co z tym zrobić. Cena zegarka 236$. Nie mam pojęcia ile przyjdzie za niego zapłacić w Polsce [vat + cło]? Nie wiem też jak wygląda sprawa z wiarygodnością tej strony/sklepu? Niestety nie znam nikogo kompetentnego z tej dziedziny żeby mi pomógł. Na forum jest kilka tematów o baby-g ale to ślepa uliczka. Ja mam upatrzony model. Został mi miesiąc czasu na jego zdobycie i sprawa rozchodzi się tylko o pewne, wiarygodne sprowadzenie go do PL. Czy ktoś jest mi w stanie pomóc? Doradzić czy kupować z tej strony czy może gdzieś indziej? Czy koszty wyjdą równe cenie zakupu? Bardzo proszę o przydatne informacje.
 4. saabik

  Cześć

  Witam wszystkich userów. Nie jestem maniakiem zegarków ale lubię takie gadżety. Posiadam Casio Gshock gw-m5610, Seico 7t62-0bt0 i gdzieś się pląta lekko wiekowy Fossil . Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.