Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Spartan01

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Jako że jest to mój pierwszy wpis na forum witam Państwa. Mam pytanie odnośnie jednego z wymienionych wcześniej zegarków mianowicie SRPD55K1. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem jednak minusem tego zegarka jest brak WR200. Nie jest to wada dyskryminująca ten zegarek jednak czasami w wakacje zdarza się gdzieś ponurkować. Po lekturze forum oczywiście zdaję sobie sprawę że są modele z WR200 (Orient Ray, Mako, Seiko SKX) jednak biorąc pod uwagę kilka czynników (wygląd, cena, przeszklony dekiel) jestem bliski wybrania właśnie Seiko 5. Tutaj dochodzimy do pytania: czy ktoś z forum ma taki zegarek albo miał z nim styczność i jak go ocenia? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 2. Booocian na co się zdecydowałeś?? Dlaczego CERTINA odpadła?
 3. Dziękuję za odpowiedź. Niestety nie podoba mi się wizualnie. Tak jak mówiłem szukam czegoś zbliżonego wyglądem to tej CERTINY a ten zaproponowany różni się i to sporo.
 4. Witam serdecznie, Proszę o pomoc w wyborze zegarka. Moje oczekiwania: - cena do 4000zł, - zegarek do codziennego użytkowania, sportowy, - koniecznie chronograf, - oczywiście wolałbym automatyczny jednak ze względu na fakt że koniecznie chcę chronograf obawiam się że 4000zł nie wystarczy na automat, - raczej bransoleta, Bardzo podoba mi się wizualnie model Certina DS 2 Gent Precidrive Chrono C0244471105102: https://jubitom.com/meskie/zegarek-certina-c0246181105102-21031.html Jednak jeśli chodzi o kwestie techniczne spotkałem się z różnymi opiniami. Szczególnie takimi że cena 2800zł za kwarcowy to za dużo. Jakie chronografy spełniające powyższe wymagania moglibyście doradzić. Z góry dziękuję za wszystkie rady.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.