Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

rzepcior

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

About rzepcior

 • Birthday 01/19/1997

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Hull, Wielka Brytania
 • Hobby
  Crime series
 1. Hehe! Troszkę tak! Jednakże mam pewien „problem”. Kiedy poruszę energicznie nadgarstkiem, to przy przyłożeniu ucha słychać mechanizm w zegarku. Postarałem się to nagrać w miarę. Jest to normalne? IMG_7905.MOV
 2. Tyle rozważań miałem, a zamiast Seawolfa czy GMT, w końcu finalnie kupiłem Navitimera 1 Chronograph 41mm z niebieską tarczą 😜 Pozdrawiam Was serdecznie!
 3. Dzięki za odpowiedź! Brałem Colta pod uwagę, ale wraz z czasem apetyt, jak wiemy, rośnie w miarę jedzenia i chciałbym właśnie nie brać entry level zegarka, jeśli w podobnej cenie mogę kupić już ciekawsze modele. Jak nie będę usatysfakcjonowany, to wezmę Colta i już!
 4. Dzięki za odpowiedź! Nie widziałem właśnie SOH rocznych nigdzie w tej cenie, a szkoda bo bardzo mi się podobają. Gdyby były... brałbym od razu. Avenger Seawolf też do mnie bardzo przemawia. Oceniałbym go na równi z GMT pod względem wyglądu. Z resztą, oba to Avengery, wpadają w oko!
 5. Witam serdecznie, podejrzewam, że starszych kolegów! Kilka najbliższych dni stoi u mnie pod znakiem dylematu. Od jakiegoś czasu marzył mi się Breitling. Początkowo chciałem kupić entry zegarek, czyli najtańszy z całej ich gamy. Colt 44 Automatic (tańszy jest Quartz, jednakże nie wpada w oko jak Automatic). Oczywiście po przeszukaniu i przestudiowaniu całej gamy, zainteresowałem się innymi modelami i stoję w tej sytuacji przed ciężkim wyborem. Colt 44 Automatic jest oczywistą oczywistością, jednak traktuję ten model jako opcja zapasowa na ten moment. Przepiękne są Avengery. Mam możliwość kupna nowego Avenger Seawolf z czarnym cyferblatem. Mam 18-19cm w nadgarstku, więc jego masywna koperta 45mm będzie idealnie wyglądać. Niemniej jednak jest także inny Avenger, który zachwyca. GMT. Także mam możliwość kupna nowego okazu. Jest cieńszy, mniejszy, gdyż koperta ma 43mm, niemniej jednak pomimo tego i tak mi się podoba. Szczególnie ciekawa dla mnie jest funkcjonalność GMT, jednakże nie jest mi do życia konieczna (telefon komórkowy służy). Kolejny, chyba najpiękniejszy ze wszystkich do wyboru, jest Superocean Heritage II 46. Cena nowego znacznie przewyższa powyższe modele, jednakże za dużo mniej mam opcję kupna modelu z 2012 roku, w idealnym stanie. Oczywiście jest z papierami i pudełkiem. Tutaj rodzi się pytanie do bardziej doświadczonych kolegów w tej dziedzinie, jest warto kupować już 9 letni zegarek za taką cenę? Mam na myśli kwotę około 13tys PLN. Trochę mnie to odstrasza, jednakże sam w sobie ten zegarek jest chyba najładniejszym z całej gamy (Nie umniejszając Navitimerowi, na którego przyjdzie u mnie czas ). Pozdrawiam serdecznie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.